Haber, Mobil Cihazlar

Samsung Galaxy S22 Serisinin Tasarım Detayları Sızdırıldı

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S22 serisine dair yeni detaylar ortaya çıktı. Galaxy S22 tamamen çerçevesiz ekranlarla gelebilir! Sızdırılan bilgiler, serinin boyutlarını ve tasarım detaylarını gözler önüne serdi.

İçerik Haritası

Samsung Galaxy S22 Tasarımı Nasıl Olacak?

Lansman tarihi yaklaştıkça, Samsung Galaxy S22 serisi hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bunlardan en sonuncusu, tasarıma dair güçlü ipuçları verdi. Ice Universe tarafından Twitter’da paylaşılan görseller, Galaxy S22 ve S22 Plus’ın boyutunu ve şeklini gösteriyor. Temperli cam ekran koruyucunun bazı açılardan görselleri geldi.

Buna göre; Samsung S21’lere göre daha yuvarlak ve hacimli modeller göreceğiz. Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus, S21 serisine kıyasla daha geniş olacak. Şu ana dek, Galaxy S22 serisinin yonga seti ve kamera açısından daha iddialı olacağını duyduk. Ancak başka detaya rastlamadık.

Kamera, işlemci ve tasarımıyla Galaxy S21 ailesini unutturması beklenen Galaxy S22, batarya kapasitesi konusunda sınıfta kalabilir. Galaxy S21, 4.000 mAh pile sahip. S22’nin ise 3.700 mAh pille geleceği iddia ediliyor.

Serinin en üst seviyedeki modeli Samsung Galaxy S22 Ultra ise büyük ölçüde iddialı bir tasarımla gelecek. Galaxy Note ile eşdeğer düzeyde olması beklenen S22 Ultra’nın S Pen yuvasına sahip ekranla çıkması bekleniyor.

Ice Universe tarafından sızdırılan fotoğraflarda, telefonların neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip olduğu anlaşılıyor. Görsellerde ekran deliğine veya kamera oyuğuna rastlanmıyor. Bu da, yeni serinin ekran altı kamera teknolojisine sahip olabileceğini gösteriyor. Büyük kasalar, temperli cam koruyucular, daha şişkin bir görünüm şeklinde tasvir edilen S22 ailesinin tam boyutları ilerleyen günlerde açıklanabilir.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy S22 Serisinin Şarj Detayları Ortaya Çıktı

Galaxy S22 Serisinin Özellikleri de Sızdırılmıştı

Galaxy S22 ailesinin şarj detaylarını geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. S22 Plus görüntüleri ve teknik detayları aktarılmıştı. Ultra modelinin iddialı bir tasarımla geleceği, serinin renk seçenekleri, kamera ve batarya detayları paylaşılmıştı.

Peki, siz Samsung Galaxy S22 serisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Türkiye’de satışa sunulursa bu telefonlardan birini almak ister misiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.