Başlangıç Haber Samsung Galaxy S22 Plus Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S22 Plus Özellikleri Sızdırıldı

1

Samsung Galaxy S22 Plus render görüntüleri ve özellikleri sızdırıldı. Pil kapasitesi ve ekran özellikleri ortaya çıktı. İşte, Galaxy S22+ özellikleri!

Samsung Galaxy S22 Plus Özellikleri

Samsung Galaxy S22+ konsept görselleri ve teknik özellikleri internete sızdırıldı. 91Mobiles ve OnLeaks tarafından telefonun 360 derecelik videosu ve 5K görüntüleri paylaşıldı. S serisinin en üst modeli olan Ultra’nın render görüntüleri de birkaç gün önce sızdırıldı.

Galaxy S22 Plus, üçlü arka kamera kurulumu ve delikli bir ekranla geliyor. Tasarım açısından bir önceki modeli andırsa da, teknik özellikleri daha üstün olacak. Samsung Galaxy S22+’ın pil kapasitesi de farklı bir kaynaktan paylaşıldı.

Cihazın yuvarlatılmış kenarları ve üst orta kısımda yer alan selfie kamerası ilk göze çarpan tasarım detaylarından. Arka kamera tasarımı ise Galaxy S21 Plus modelindeki tasarıma benziyor. Telefonun sağında güç ve ses düğmeleri, alt kısmında hoparlör ızgarası ve USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Altta ayrıca bir SIM kart yuvası bulunuyor.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra Detayları Ortaya Çıktı!

Cihazın, Snapdragon 898 işlemcisiyle çıkması planlanıyor. 50MP Samsung GN5 ana kameraya sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 Plus Batarya ve Ekran Detayları

Samsung Galaxy S22+ modeli, 120Hz yenileme hızıyla birlikte 6.5 inç Full HD+ ekrana sahip olacak. Bir önceki nesil olan Galaxy S21 Plus’tan daha küçük bir ekranla gelecek. 157,4×75.8×7,6 mm boyutlarında tasarlanan akıllı telefonun pil kapasitesi de sızdırıldı. Buna göre; Galaxy S22 Plus, 3.700 mAh batarya gücüne sahip olacak.

Batarya kapasitesi düşürüldüğü için bu modelde daha küçük bir batarya yer alacak. Bu bilgi SafetyKorea adlı Koreli bir sertifikasyon sitesinden geliyor. Sitede EB-BS906ABY model  numarasıyla listelenen bataryaya ait bilgiler net bir şekilde görülüyor. Galaxy S21’in pil kapasitesi 4.000 mAh idi. Dolayısıyla, Galaxy S22 Plus’ın daha düşük bir batarya kullanıyor olması herkesi şaşırttı.

Peki, siz Samsung Galaxy S22 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!