Haber, Mobil Cihazlar

Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra Detayları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S22 renk seçenekleri ortaya çıktı! Galaxy S22 Ultra detayları da yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. S22 Ultra, S Pen ile birlikte gelebilir! İşte son gelişmeler…

Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra Renk Seçenekleri

Samsung Galaxy S22 serisi, Güney Koreli teknoloji devinin bir sonraki katlanamayan amiral gemisi serisi olarak lanse edildi. Galaxy S22 renk seçenekleri ve bazı özellikleri internete düştü. Seride; Samsung Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modelleri yer alacak. S22 ve S22 Plus dört renk sunarken, S22 Ultra üç renkte çıkacak. Ayrıca, Galaxy S22 Ultra‘nın yanında bir S Pen kalemle birlikte geleceği iddia edildi.

Galaxy Club tarafından hazırlanan bir rapor; Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus’ın Siyah, Yeşil, Pembe Altın ve Beyaz renk seçeneklerinde piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Galaxy S22 Ultra ise Siyah, Koyu Kırmızı ve Beyaz renk seçeneklerine sahip olacak. Bir de Yeşil renk seçeneği olabilir. Bu da Galaxy Z Fold 3’ün Phantom Green rengine çok benzeyecek. Pembe Altın renk seçeneğinin de Galaxy S21 serisinde bulunandan farklı olduğu belirtildi.

Raporda ayrıca Samsung’un Galaxy S22 serisini ileri tarihlerde piyasaya süreceği ve o güne kadar daha fazla renk seçeneği ekleyebileceği belirtildi.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy S22 Serisi, 65W Hızlı Şarj ile Gelebilir

Samsung Galaxy S22 Ultra, S Pen Kalem ile Gelebilir

Galaxy S21 Ultra’da da S Pen kalem aksesuarı kullanılıyordu. Fakat bu modelde kalem aksesuar olarak ayrıca satın alınıyor. Galaxy S22 Ultra ise gövdesinde S Pen kalemini barındıracak özel bir yuvaya sahip. Telefonun köşeleri de S21 serisine nazaran daha keskin. Fakat, Galaxy Note kadar keskin kenarlı değil.

Galaxy S22 Ultra, 5.000 mAh bataryadan beslenecek. S Pen kalem yuvasının eklenmesiyle telefonun 19.3:9 en boy oranında bir ekrana sahip olduğu iddia ediliyor.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.