Başlangıç Haber Samsung Galaxy S22 Serisi, 65W Hızlı Şarj ile Gelebilir

Samsung Galaxy S22 Serisi, 65W Hızlı Şarj ile Gelebilir

0

Samsung Galaxy S22 serisinin model numaraları bazı önemli ipuçlarını veriyor. Bunlardan biri de serinin, 65W hızlı şarj desteği ile gelebileceği yönünde… İşte, Galaxy S22 serisinin beklenen özellikleri…

Samsung Galaxy S22 serisi, SM-S901x, SM-S906x ve SM-S908x model numaralarıyla gelebilir.

Galaxy S22’nin, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bir sonraki katlanabilir olmayan amiral gemisi akıllı telefon serisi olması bekleniyor. Yeni raporlar, Galaxy S serisi akıllı telefonların 65W hızlı şarjı destekleyeceğini gösteriyor. Ayrıca Samsung’un 65W hızlı şarj cihazını kutuya dahil etmeyebileceği de tahmin ediliyor. Seride üç telefonun olması bekleniyor: Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra’nın güncellenmiş bir 108 megapiksel kameraya sahip olabileceği raporda belirtiliyor. Galaxy S22 serisi telefonlardaki kameralar da Olympus ile birlikte geliştirilebilir.

Telefonların model numaraları da sızdırıldı. Buna göre; Galaxy S22, SM-S901x model numarasını, Galaxy S22+, SM-S906x model numarasını ve Galaxy S22 Ultra ise SM-S908x model numarasını alacak.

Twitter kaynakları da yeni serinin 5G’yi destekleyeceğini ve 2022 yılının Ocak ayında piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor.

Seride yer alan Samsung Galaxy S22 Ultra’nın 108 MP kamerasının, Ocak ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy S21 Ultra’dakinden daha gelişmiş bir versiyonda gelmesi bekleniyor. Bazı kaynaklar 200 MP birincil sensörle geleceğini iddia ediyor. Nisan ayında, Samsung ve Olympus’un yaklaşmakta olan Samsung Galaxy amiral gemisi akıllı telefonların kameralarını geliştirmek için ortak olabilecekleri açıklanmıştı. Ancak henüz bu konuda Samsung cephesinden bir onay gelmedi.

Snapdragon 895 yonga setini kullanması beklenen Samsung Galaxy S22 ailesi telefonların 3C sertifikalı olduğu da ortaya çıkmıştı. Bu da 65W hızlı şarj destekleyen adaptörlerle ilgili olduğundan, haberin doğruluğu onaylanmış sayılır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!