Redmi K50 Gaming Edition ve Redmi K50 Pro Plus Peş Peşe Geliyor!

Xiaomi, yeni bir lansman hazırlığında. Redmi markasıyla nam salan Çin’li teknoloji devi, Redmi K50 serisindeki iki cihazı peş peşe tanıtacak. İşlemci detayları gün yüzüne çıkan Redmi K50 Gaming Edition ve Redmi K50 Pro Plus modellerine dair son detaylar sizlerle…

Redmi K50 Serisi Çıkış Tarihi Yaklaşıyor

Redmi K50 Gaming Edition oyun telefonu, en yeni mobil işlemci Snapdragon 8 Gen 1 tarafından desteklenecek. Redmi K50 serisinde öncelikle bu cihaz tanıtılacak. Hemen ardından ise, yine en yeni işlemcilerden biri olan MediaTek Dimensity 9000 tarafından güçlendirilen Redmi K50 Pro Plus görücüye çıkacak. Son bilgiler bu şekilde. Gelelim, Xiaomi Redmi K50 serisini bekleyenler için diğer detaylara…

Xiaomi’nin sahip olduğu markadan bu serinin resmi çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, yakın zamanda bir lansman yapılacağından bahsetti. Ve ekledi: Önce Redmi K50 Gaming Edition, sonra Redmi K50 Pro Plus tanıtılacak. Weibing, iki cihazın da işlemci detaylarını verdi. Dimensity 9000 ve Snapdragon 8 Gen 1 piyasaya en son sürülen gelişmiş mobil işlemciler. Redmi K50 serisi de bu işlemcilerle güçlendirildi.

Redmi K50 Gaming Edition Özellikleri Şöyle;

6.67 inç Huaxing esnek ekrana sahip olduğu söylenen oyun telefonu, Qualcomm’un en son amiral gemisi işlemcisinden güç alıyor. Telefonda ayrıca bir çift VC soğutma sistemi ve oyunlar için işlevsel donanımlar bulunuyor. 120 Watt gücüne kadar hızlı şarjı destekleyen pili 4.700 mAh kapasitesine sahip.

İlgili İçerik: Realme V23 Gelebilir: 3C Sertifikası Aldı! İşte Önemli Detaylar

Ön tarafta ise 16 megapiksellik bir selfie kamerası yer alacak. Arkada üç kamera sensörü yer alacak ve bunlardan ikisi 13MP + 2MP sensörler olacak. Ana kamera ise ya 48MP ya da 64MP olacak.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın