Haber, Teknoloji

Realme Buds Air 3 Tasarımı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Şubat ayında Hindistan’da tanıtılması beklenen Realme Buds Air 3 kulaklık erkenden internete sızdırıldı. İşte, Realme’nin yeni kablosuz kulaklıkları Buds Air 3’ün özellikleri ve tasarım detayları…

Realme Buds Air 3, Bu Ay Çıkıyor

Realme Buds Air 3 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklık modeli olarak Çinli markanın ürün portföyüne katılıyor. Cihazın resmi lansmanı bu ay içinde Hindistan’da gerçekleşecek, ancak ondan önce internete düştü. Kulaklığın iki renk seçeneğiyle piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bunlardan mavi renk seçeneğinin görseli paylaşıldı.

Söylentilere göre TWS kulaklıklar Realme Buds Air 2 modelinin halefi olacak. Bu arada, Realme Buds Air 3’ün teknik özelliklerini, fiyatını ve tasarımını ortaya koyan haberler yapıldı. Buna göre cihazda kulak algılama, çift cihaz bağlantısı ve USB Type-C şarj girişi bulunacak.

Realme Buds Air 3 kulaklıklar Şubat ayında Hindistan’da piyasaya sürülecek. Ancak, lansmanın kesin tarihi sızdırılmış değil. Realme’nin bu kulaklıkları 16 Şubat’ta tanıtacağı tahmin ediliyor. Aynı gün Hindistan’da Realme 9 Pro ve Realme 9 Pro Plus akıllı telefonlarını piyasaya sürecek.

MySmartPrice tarafından gönderilen resimlere göre, Realme Buds Air 3’ün Galaxy White ve Starry Blue renklerinde satışa sunulacağı görüldü. İleride daha fazla renk seçeneği eklenebilir. Realme Buds Air 2, TL bazında 600 lira civarında satışa sunulmuştu. Halefinin ise 700 liraya yakın bir etiketle satışa sunulması bekleniyor. Aynı zamanda iki ürünün kulak içi tasarımı birbirine benzer olabilir.

İlgili İçerik: Realme Watch S100, Bu ay Tanıtılacak! Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Kulaklıkların üçlü mikrofon kurulumuna sahip olduğu ve şeffaflık modu ile birlikte aktif gürültü iptali desteğini sunduğu söyleniyor. Ayrıca, özelleştirilmiş bir ses deneyimi sağlama seçeneği de olacak. Realme Buds Air 3’ün düşük gecikmeli oyun modunu sunması beklentiler arasında. Bass Boost+ modu ve kulaklıkları çıkarınca otomatik duraklatmaya geçen kulak içi algılama özelliği sunacak. Kullanıcıların aynı anda iki cihaza bağlamalarına olanak tanıyan Çift Cihaz Bağlantısı özelliği ile gelmesi bekleniyor.

Pil söz konusu olduğunda, Realme Buds Air 3 kulaklıkların ANC olmadan toplam 30 saat pil ömrü sunduğu ve Type-C şarj portu ile donatılacağı iddia ediliyor. Peki siz, Realme Buds Air 3 veya bir başka Realme markalı kulaklık modelini almayı düşünüyor musunuz?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.