Haber, Teknoloji

Realme Watch S100, Bu ay Tanıtılacak! Renk Seçenekleri Sızdırıldı

İki yeni renk seçeneği sızdırılan Realme Watch S100 akıllı saatin Hindistan’da tanıtımı yapılacak. Bu ay içinde tanıtılacak olan Realme akıllı saatin özellikleri ve fiyatı belli oldu mu? İşte, son detaylar…

Realme Watch S100 Çıkıyor, Renk Seçenekleri ve Diğer Detaylar

Realme Watch S100, Hindistan Şubat ayında tanıtılacak ve renk seçenekleri internete sızdı. Akıllı saatin, Realme Watch S ve Realme Watch S Pro seçeneklerine sahip olan Realme Watch S serisinin bir parçası olduğu bildirildi. Çinli şirketin bu seride yer alan diğer giyilebilir cihazları da oldukça revaçta. Realme Watch T1 de yakında piyasaya sürülebilir.

MySmartPrice tarafından yayınlanan bilgilere göre, Realme Watch S100 bu ayın sonlarına doğru tüketicisiyle buluşacak. Siyah ve Gri renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek. Saatin dairesel bir kadrana sahip olduğu açıklanıyor.

İlgili İçerik: Realme 9 Pro Plus Nabız Sensörü Desteğini Sunacak!

Çin menşeili teknoloji şirketi, Realme Watch S serisindeki ilk iki akıllı saati 2020’nin Aralık ayında piyasaya çıkarmıştı. Bu iki modelde yuvarlak ekran, çoklu spor modları, 100 saat kadranı seçeneği, kalp atış hızı takibi ve kan oksijen seviyesi takibi özellikleri bulunuyordu. Yeni tanıtılacak olan modelin de S serisinde yer aldığını ve bazı özelliklerinin seleflerine benzeyeceğini tahmin ediyoruz.

Bu arada Realme Watch T1 akıllı saatin, geçen ay BIS’de görüldüğü bildirildi. Çin ve Hindistan’da çıkan Corning Gorilla Glass ekran korumalı, 1,3 inç yuvarlak AMOLED ekranlı cihaz, ülke dışına çıkmadı. SpO2 takibi, 4GB dahili depolama alanı, 110 spor modu, 50 metreye kadar suya dayanıklılık, 35 dakikalık şarjla yüzde 90 pil dolumu gibi özellikler Realme Watch T1’e ait.

Realme Watch S serisi ilginizi ne kadar çekiyor? Watch S100’ü satın alma şansınız olsaydı, akıllı saat olarak bu ürünü seçer miydiniz?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.