Haber, Teknoloji

Redmi Smart Band Pro Tanıtılacak: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Redmi Smart Band Pro, 9 Şubat’ta Hindistan’da tanıtılacak. Tamamen fitness odaklı Redmi akıllı bilekliğin detayları açklandı. İşte, fiyatı ve özellikleri…

İçerik Haritası

Redmi Smart Band Pro Geliyor

Xiaomi Redmi Smart Band Pro giyilebilir cihaz, geçen yıl çeşitli pazarlarda piyasaya sürüldü. Büyük bir AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Üstelik kalp atış hızı izleme ve kan oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) izleme özelliklerine sahip. Redmi Smart Band Pro akıllı bileklik, tek bir şarjla 14 güne kadar çalışma kapasitesine sahip. Redmi Smart Band Pro, 9 Şubat’ta Redmi Note 11S ve Redmi Note 11 akıllı telefonlar ile birlikte Hindistan’da piyasaya sürülecek.

Xiaomi’nin Mi Band serisi akıllı bileklik modellerinden çok daha ucuz bir fiyatla satışa sunulacak olan Xiaomi Redmi Smart Band Pro, 15 dolarlık bir fiyat etiketi ile duyuruldu. Ayrıca, ilk satışının ardından akıllı bandın tanıtım teklifine göre biraz daha yüksek bir fiyatla satışa sunulabileceği bildiriliyor. Yani bu şaşırtan fiyat sadece açılış fiyatı olarak kalabilir.

İlgili İçerik: Redmi Note 11 Özellikleri Açıklandı! Redmi Note 11S Sızdırıldı!

Redmi Smart Band Pro özellikleri

Redmi Smart Band Pro ilk olarak geçen yıl Kasım ayında tanıtıldı. 1.47 inç (194×368 piksel çözünürlüklü) AMOLED dokunmatik bir ekrana sahip. Açık havada koşu, koşu bandı, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve daha fazlasını içeren 110’dan fazla egzersiz modu sunuyor.

Giyilebilir cihaz, altı eksenli bir sensör, PPG kalp atış hızı sensörü ve bir ışık sensörü içeriyor. 5ATM sertifikalı yani su altı dalışına dayanıklı. Bluetooth 5 desteği mevcut olduğu gibi Apollo 3.5 işlemcisinden güç alıyor. Redmi giyilebilir cihazın tek bir şarjla 14 güne kadar tipik kullanım ve güç tasarrufu modunda 20 güne kadar kullanım sunduğu iddia ediliyor.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.