OnlyFans Nedir? Neden bu kadar popüler? ✔️ 2023

Son zamanlarda adına en çok duyduğumuz sitelerden biri de Onlyfans sitesidir. Bu siteyle ilgili bilmeniz gereken bütün bilgileri bu yazıda detaylı şekilde yer vereceğiz.

Pek çok kişinin merak ettiği onda kent sitesinin ne olduğunu, ne işe yaradığını, kimlere hitap ettiğini, kimlerin bu sitede yer aldığını ele alalım. İlk olarak cevaplayacak soru: Onlyfans nedir?

OnlyFans Nedir? Neden bu kadar popüler?
OnlyFans Nedir? Neden bu kadar popüler?

Onlyfans Nedir?

Onlyfans bir site ismidir. Bu sitede yetişkinlere özel içerikler üretilir. Pek çok yetişkinlere özel içerik üreten siteden farklı olarak bu sitede içerikleri kullanıcılar oluşturur.

Yani YouTuber’lar gibi burada da içerik üreticileri bulunur. Tek fark burada müstehcen yani yetişkinlere özel içerikler üretilir.

Onlyfans kimlere hitap eder?

Bu site yetişkin içerikler tüketmek isteyen herkese hitap eder. Bu siteyi kullanmak ücretlidir. Siteyi 18 yaşından büyüklerini kullanması gerekmektedir. Diğer bir ifade ile Onlyfans sitesi 18 yaşından küçük kişiler için uygun değildir.

Onlyfans para kazandırıyor mu?

Bu siteyi kullanmak ücretlidir. Yani bu sitede içerik tüketmek ücretlidir. Gelir ortaklığı kapsamında bu ücretlerin önemli bir kısmı içerik üreticileri aktarılır. Yani bu sitede içerik üreten içerik üreticiler bu siteden para kazanmaktadır.

Para Kazandıran Uygulamalar – 20 Uygulama ₺ $ €

İlgini Çekebilir

Onlyfans ne kadar para kazandırıyor?

Bu sorunun cevabı YouTube üzerinden ne kadar para kazanılıyor‘un cevabı ile aynıdır. İçerik üreticiler ne kadar kaliteli içerik üretirlerse o kadar çok para kazanırlar. Ne kadar çok aboneleri, takipçileri, izleyicileri olursa o kadar çok para kazanırlar.

Onlyfans üzerinden para kazanan kişilerin kazançlarına bakıldığında ayda bir ya da 2 milyon dolar civarında para kazanan içerik üreticileri olduğu görülüyor. Birkaç bin dolar aylık geliri olan çok fazla içerik üretici olduğu da biliniyor.

Bu site 18 yaşından büyükler içindir. Eğer merak Edip girmek isterseniz lütfen yaşınızın 18’den büyük olduğundan emin olun. Yetişkinlere özel içerik üreten bu sitede aradığınızı bulamayabilirsiniz. Eğer sadece bu sitenin adını duyarak sitenin ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu yazıdaki bilgiler sizin için yeterli olacaktır. Konu hakkındaki soru, görüş ve önerileriniz için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“OnlyFans Nedir? Neden bu kadar popüler? ✔️ 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın