Dizi İndirme Programı kullanarak her diziyi indirin
Genel

Dizi İndirme Programı kullanarak her diziyi indirin! ✔️ 2022

Boş vakitlerimizi değerlendirmenin en iyi yollarından biri dizi izlemek olabilir. Bazen dizi izlemek için internetiniz olmayabilir. İnternetsiz dizi izlemek için sevdiğimiz dizileri daha önceden indirmiş olmamız gerekiyor. Bu listede sizler için dizi indirme programı ve dizi indirme uygulaması adı altında birkaç yazılım ile buluşturacağız.

İster telefonda olun ister bilgisayarda oldum dizileri indirmek için kullanacağınız belli başlı programlar vardır. Programlar hemen her siteden video ve dizi indirmenize yardımcı olabilir. Dizi indirme programlarını tercih ederken hangi kalitelerde ve hangi uzunluklarda indirme işlemine izin veriyor olduğuna dikkat edin.

Ayrıca En iyi 10 Dizi İzleme Programları sayesinde bu dizileri indirmeden izleyebilirsiniz.

Dizi İndirme Programı kullanarak her diziyi indirin
Dizi İndirme Programı kullanarak her diziyi indirin

Dizi İndirme Programı Listesi

Telefonla bilgisayar için kullanabileceğiniz en iyi dizi indirme programları listemiz şu şekilde:

Telefondan dizi indirme programları

Telefondan dizi indirmek için bir web sitesine gidip ilgili web sitesinin linkini kopyalayıp programa yapıştırmanız gerekiyor. linkini kopyaladığınız sayfanın dizi sayfası olması gerekiyor. Ayrıca ilgili sayfada indirmek istediğiniz dizinin oynayabiliyor olması gerekiyor. Tıpkı bir YouTube video izleme sayfası gibi değilse ilgili sayfadan dizi indiremeyebilirsiniz.

Android İçin En İyi 10 Video İndirme Programı listemizde bulunan video indirme programlarından yardım alarak telefonunuza dizi indirebilirsiniz.

Bilgisayarda dizi indirme programları

Bilgisayarda dizi indirmek daha kolaydır. Telefonda dizi indirmek bazen can sıkıcı olabilir. Bu yüzden istediğiniz dizileri önce bilgisayardan indirip daha sonra USB kablo yardımıyla telefonunuza kopyalamayı düşünebilirsiniz. Bu sayede bilgisayardan indirdiğiniz dizileri telefondan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

En İyi 10 Windows 11 Video İndirme Programı listemizde bulunan video indirme programları yardımı ile Windows bilgisayarınızı kullanarak dizi indirebilirsiniz. Dizileri indirmek için listede bulunan video indirme programlarından yardım alabilirsiniz.

Bilgisayarlarda en çok kullanılan video indirme programlarından biri Internet Download Manager olarak bilinir. Pek çok diziyi tarayıcınızda açtığınızda (oynattığınızda) tarayıcı uzantısı sayesinde videoya yapışır ve ilgili medyayı indirmeniz için bir buton belirir. Bu butona tıklarsanız videoyu istediğiniz kalitede indirmeye başlarsınız.

Dizi indirmek yasal mıdır?

Dizi indirmek hem yasaldır hem yasal değildir. Burada önemli olan diziyi hangi kaynaktan indirdiğinizdir. Ayrıca diziyi bilgisayarınıza indirmeye izniniz var mı yok mu bu sorunun cevabı da çok önemli.

Eğer Netflix gibi platformlarda üyelik yoluyla dizi indirme talebinde bulunursanız ücretlerini ödemişseniz bu işlem yasaldır. Eğer kaçak bir dizi izleme sitesinden program yardımıyla dizi indiriyorsanız bu işlem yasal değildir.

Dizi indirme programı kullanırken dizi izlediğiniz kaynakların yasal olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.