Başlangıç Haber 10 Güne Kadar Pil Ömrü Sunan Huawei Watch Fit Tanıtıldı

10 Güne Kadar Pil Ömrü Sunan Huawei Watch Fit Tanıtıldı

0

10 günlük pil ömrü ve SpO2 gibi özellikler sunan Huawei Watch Fit akıllı saat, Hindistan’da tanıtıldı. İşte, Huawei Watch Fit fiyatı ve özellikleri…

Huawei Watch Fit Özellikleri – Fiyatı

Giyilebilir cihaz Ağustos ayında dünya çapında tanıtılmıştı. Asya pazarında ise dün piyasaya sürüldü. Geniş bir ekrana sahip olan Huawei Watch Fit, 24×7 kalp atış hızı izleme ve 10 günlük pil ömrü gibi özellikler içeriyor. Huawei Watch Fit, 1.64 inç canlı AMOLED ekrana sahip.

97’den fazla egzersiz modu ve tüm gün SpO2 izleme özelliği ile birlikte geliyor. SpO2 takibi sunan ve yeni tanıtılan Redmi Smart Band Pro ile benzerlikler gösteriyor. Huawei Watch Fit’in Hindistan fiyatı 8,990 Rs yani yaklaşık 1.150 TL olarak açıklandı. Sakura Pembesi, Ada Mavisi, Grafit Siyahı gibi farklı kayış renk seçeneklerini sunuyor. Lansmanda yapılan satın alımlarda yanında ücretsiz Huawei Mini Hoparlör de veriliyor.

Teknik özellikler cephesinde, Huawei Watch Fit yüzde 70 ekran-gövde oranına sahip 1.64 inç HD AMOLED ekrana sahip. Diğer ekran özellikleri arasında uyarlanabilir parlaklık ve özelleştirme seçenekleri var. 130’dan fazla saat yüzü (kadran) seçeneği sunuyor. Ayrıca altı adet Always-On saat yüzü önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Huawei Watch Fit’te gelişmiş veri takibine sahip 97’den fazla egzersiz modu yer alıyor. Koşma, yürüme, bisiklete binme, yüzme gibi 11 profesyonel egzersiz modunu içeriyor. Diğer 85 antrenman modu arasında fitness antrenmanı, dans, top oyunları, su sporları, kış sporları ve ekstrem sporlar yer alıyor.

İlgili İçerik: Uygun Fiyatlı Huawei Watch FIT Mini Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Huawei Watch Fit, herhangi bir cihaza ihtiyaç duyulmadan ücretsiz kişisel eğitim vermek için 12 animasyonu fitness kursu ve 44 fitness egzersizi ile birlikte geliyor. Akıllı saat, kalp atış hızı, uyku, adet döngüsü ve kan oksijen doygunluğu (SpO2) ölçümünü yapabiliyor.

Gün boyu nabız ve uyku takibini yaptığı halde, 10 günlük pil ömrü sunuyor. Yarım saatte yüzde 70 şarj oluyor. 5 dakikalık şarj ile gün boyu kullanılabiliyor. SMS mesajları, gelen aramalar ve takvim uygulamaları için uyarılarda bulunuyor.

Sosyal medya, müzik, hava durumu, alarm, kronometre gibi telefonla bağlantılı özelliklere erişebiliyor. 5ATM dayanıklılık sertifikasına sahip akıllı saat, minimum Android 5.0 ve iOS 9.0 çalıştıran cihazlarla uyumlu.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!