Haber, Mobil Cihazlar

Motorola Moto G12’nin Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

Motorola’nın yeni bütçe dostu akıllı telefonu Moto G12 hakkında önemli detaylar, resmi tanıtımdan önce sızdırıldı. İşte, Motorola Moto G12 fiyatı, renk seçenekleri ve özellikleri…

Moto G12 Tanıtımı Yaklaşıyor, Pek Çok Özelliği Ortaya Çıktı

Motorola markasının yeni sahibi Lenovo, henüz Moto G12 hakkında resmi bir duyuru yapmadı. Fakat, yolda olan Motorola akıllı telefonu hakkında önemli detaylar sızdırıldı. Moto G12 modelinin fiyatı, RAM ve depolama seçenekleri, renkleri ve teknik özellikleri paylaşıldı.

Motorola Moto G12, siyah ve mavi olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa sunulacak. 2022’nin başlarında tanıtılması beklenen cihaz, Motorola G-serisi telefonlardan sonra çıkış yapacak. Öncesinde ise Moto G200, Moto G71, Moto G51, Moto G41 ve Moto G31 modelleri tanıtılacak.

Moto G12, tek bir 4GB RAM + 64GB depolama varyantında piyasaya sürülecek. Fiyatı 160 Euro ila 180 Euro arasında olacak. Şu an için yeni cihazla ilgili farklı bir detay paylaşılmadı. Motorola’nın bu modelle ilgili resmi tanıtım tarihini 2022’nin başına ayarladığını düşünüyoruz. Yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlgili İçerik: Motorola Moto G Stylus, Moto Edge 30 Ultra ve Moto Austin Sızdırıldı!

Motorola kısa süre önce Avrupa’da Moto G serisine getirdiği yeni cihazları tanıtmıştı. Motorola Moto G200 yaklaşık 449 euro fiyatı ile serinin en üst seviyesi modeli oldu. Moto G71 modelinin başlangıç fiyatı 299 Euro, Moto G51 modelinin fiyatı ise 229 Euro idi. Moto G41 ve Moto G31 ise serinin en ucuz telefonları olarak geldi.

Peki, siz Motorola akıllı telefonları beğeniyor musunuz? Herhangi bir modelini kullanıyor veya almayı düşünüyor musunuz? G serisini genişletmeye devam eden şirketin, Moto G12 modelinde hangi özelliklerin yer almasını isterdiniz? Fikir ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.