Başlangıç Haber Motorola Moto G31 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Motorola Moto G31 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

0

Motorola Moto G31 fiyatı, tasarımı ve temel özellikleri listelendi. İşte, 50 megapiksel kameraya sahip Moto G31 hakkında tüm detaylar!

Motorola Moto G31 Özellikleri – Fiyatı

Motorola akıllı telefon, Tayvan’da Ulusal İletişim Komisyonu (NCC) listesinde görüldü. NCC listesi, yaklaşmakta olan akıllı telefonun tasarımına dair ipuçları veriyor. Moto G31’in 50 megapiksel birincil sensör içeren üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu öğrenildi. Android 11 işletim sistemini çalıştıran cihaz, 5.000 mAh bataryadan beslenecek.

Anthony (@TheGalox_) adlı kullanıcı da Motorola Moto G31’in bazı önemli detaylarını ve fiyatını sızdırdı. Akıllı telefon, 210 dolarlık bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülebilir. NCC listesinde de görüldüğü gibi Moto G31, siyah ve gümüş renk seçenekleriyle gelecek.

Paylaşılan görüntüde yalnızca telefonun arka paneli görülüyor. LED flaşlı dikdörtgen kamera modülünün üzerinde “50MP” ve “Quad Pixel” ibareleri yer alıyor. 10W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil içeren cihazın daha detaylı tasarım görüntüleri ise NCC listesinde göze çarpıyor.

İlgili İçerik: Motorola Moto G Pure Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Telefonun üç kenarı da ince çerçevelerle donatılmış. Ekranda delikli bir kamera oyuğu görülüyor. Sağ tarafta güç ve ses düğmeleri göze çarpıyor. Motorola akıllı telefonda SIM kart haznesi sol arka panelde yer alıyor. 3.5 mm kulaklık jakı üstte, USB Type-C, mikrofon ve hoparlör ızgarası ise altta yer alıyor.

Parmak izi tarayıcısının arkadaki Motorola logosuna gömülü olduğu tahmin ediliyor. NCC listesinde cihazın 4.850 mAh pil kapasitesine sahip olduğunu ima eden bir görüntüsü de paylaşıldı. Ancak Motorola, Moto G31 modelini büyük bir olasılıkla 5.000 mAh pille piyasaya sürecek.

Tayvan’daki NCC listesinde XT2173-2 model numarasıyla görülen Moto G31, Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) ve Wi-Fi Alliance web sitelerinde de görüldü. Şimdilik, Motorola’dan resmi bir açıklama gelmedi. Moto G31 tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazla ilgili son bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!