Başlangıç Haber Motorola Moto G Stylus, Moto Edge 30 Ultra ve Moto Austin Sızdırıldı!

Motorola Moto G Stylus, Moto Edge 30 Ultra ve Moto Austin Sızdırıldı!

0

Motorola, üç yeni akıllı telefonu ne zaman tanıtacağı hakkında bir açıklama yapmazken, bu modellere ait render görüntüleri internete düştü! İşte, Moto G Stylus, Moto Edge 30 Ultra ve Moto Austin’in sızdırılan görselleri ve beklenen özellikleri!

Motorola’dan Üç Yeni Akıllı Telefon Geliyor!

Motorola, üç yeni akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Motorola Milan, Motorola Rogue ve Motorola Austin kod adlı akıllı telefonların bazı olası detayları, resmi render görüntüleriyle sızdırıldı.

Bu telefonlardan ikisi Moto G Stylus (2022) ve Moto Edge 30 Ultra olacak. Ancak, Motorola Austin kod adıyla temsil edilen modelin henüz hangi telefon olduğu bilinmiyor. Bu arada; Moto G Stylus yanında bir ekran kalemi ile gelecek. Ve telefonda özel bir kalem yuvası bulunacak.

91Mobiles tarafından paylaşılan görseller, Motorola’nın yeni telefon modellerini temsil ediyor. Görselde en soldaki model Moto G Stylus. Cihaz, ‘Milan’ kod adını ve XT2211DL model numarasını taşıyor. Moto Note uygulaması önceden yüklenmiş olarak geliyor. Sadece siyah rengi paylaşılan bu modelin degrade bir kaplamaya sahip olduğu görülüyor.

2022 versiyonu ile tanıtılacak olan Moto G Stylus, delikli düz bir ekrana sahip. Parmak izi tarayıcısı var. Bir flaşla birlikte üçlü arka kamera kurulumu dikdörtgen bir modül içine yerleştirilmiş. 50 MP ana kameraya sahip olduğu belirtiliyor.

İlgili İçerik: Motorola Moto G Power 2022 Özellikleri Listelendi

‘Rogue’ kod adıyla sızdırılan Motorola Edge 30 Ultra özellikleri ise şöyle. Flaş ve mikrofonla birlikte, benzersiz bir eliptik modül içerisinde üçlü arka kamera kurulumuna sahip. Her iki tarafında da cam panelli metal bir kasaya sahip.

‘Austin’ kod adıyla sızdırılan Motorola akıllı telefonunun ismi ise henüz bilinmiyor. Tasarımına bakılırsa bir bütçe teklifi veya orta sınıf bir telefon olabilir. Flaşlı arka kamera modülünde üçlü sensörler yer alıyor. 50 MP ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Motorola Austin’in yalnızca mavi rengi paylaşıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!