instagram
Haber, Sosyal Medya

Instagram Hala Düzelmedi! Mesajlar Görünmüyor! ✔️

Dün yaşanan sorunların ardından Instagram kullanıcılarının mağduriyetleri devam ediyor. Çünkü Instagram hala düzelmedi ve mesajlar halen gözükmüyor. Mesaj gelmiyor, mesaj gönderilemedi ve mesaj gitmiyor gibi hatalar görülmeye devam ediyor. Tüm bu sorunlar kapsamlı bir çözüm bekliyor.

Meta sunucularında tahmin edilenden büyük sorunlar olduğu söyleniyor. Diğer zamanlarda meydana gelen ağ isteği başarısız oldu Instagram hatası normalde daha kısa sürerdi. Daha hızlı çözüm üretilirdi. Fakat dün yaşanan sorun halen çözülebilmiş değil.

Instagram Hala Düzelmedi! Ne Zaman Düzelir?

Instagram Hala Düzelmedi! Ne Zaman Düzelir?

Bu konuda kesin bir bilgi bulunmuyor. Planlı bakım olmadığı için sorunun ne zaman çözüleceği öngörülemez. Instagram gibi büyük platformların bakımları kullanıcılar hissetmeyecek şekilde yapılır. Buradan anlıyoruz ki bu arızanın kaynağı planlı bakım değil.

Instagram’da mesaj göndermek için instagram.com web sitesini kullanmayı deneyebilirsiniz. Bazı durumlarda sadece Instagram mobil uygulamaları erişim sorunu yaşıyor. Böyle durumlarda web sitesi halen hizmet verebiliyor.

Fakat bazı durumlarda ortak sunucularda sorun çıkıyor. Bu gibi durumlarda hem web sitesi hem de mobil uygulamalar hizmet veremez hale geliyor. Bu hatalar ağ isteği başarısız oldu gibi Instagram hatalarına sebep oluyor. Yani, hatalar katlanarak büyüyor. Bunun sonucunda Instagram mesajlar gözükmüyor, mesaj istekleri görünmüyor, mesaj gelmiyor, mesaj gitmiyor ve başka sorunlar beliriyor.

Instagram mesaj engeli ne zaman kalkar?

Sunucularda yaşanan bu sorunların ne zaman çözüleceği kesin olarak bilinmiyor. Bu yüzden Instagram mesaj engeli ne zaman kalkar bilinmiyor. Fakat bu durumun mesaj engeli olmadığını bilmekte fayda var. Mesaj gitmesinde ve gelmesinde kullanılan bazı fonksiyonlarda sorun olduğu belli.

Instagram hesabınızla ilgili spesifik bir sorun olmayabileceğiniz bilmenizde fayda var. Sorun daha genel ve pek çok kullanıcıyı etkiliyor.

Her ihtimale karşı Instagram arşivinizi indirin!
Instagram Anasayfa Siyah Oldu!

Bu sebeple Instagram halen düzelmiş değil. Konu hakkındaki güncellemeleri webdeyazilim.com‘dan takip edebilirsiniz.

Benzer haberler;

Her ihtimale karşı Instagram arşivinizi indirin!

Bu tür sorunlar genel sorunlar olduğu için olası veri silinmelerine karşı her zaman hesabınızın arşivini indirmenizde fayda var.

Gözden geçirmek için verilerinizi indirmeniz gerekir. Bunu yapmak için Instagram.com sitesine gidin.

  1. Sağ üst köşedeki profil resminize ve ardından instagram-settingsAyarlar‘a tıklayın.
  2. Gizlilik ve güvenlik‘e tıklayın.
  3. Veri indirme kısmına inin ve İndirme talep et‘e tıklayın.
  4. Verilerinizin bağlantısının gönderilmesini istediğiniz e-posta adresini girin.
  5. Verilerinizi almak istediğiniz formatı seçmek için HTML veya JSON seçeneklerinin yanındaki  simgesine ve sonra İleri‘ye tıklayın.
  6. Instagram hesabınızın şifresini girin ve İndirme talep et‘e tıklayın.
  7. Kısa süre içinde, verilerinizi indirmenize olanak tanıyacak olan bağlantının bulunduğu, Instagram Verileriniz başlıklı bir e-posta alırsınız. Verileri indir‘e tıklayın ve bilgilerinizi indirme işlemini tamamlamak için talimatları izleyin.
Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.