Instagram Mesajlar Gelmiyor ✔️ Mesajlar Gözükmüyor!

Instagram’da bugün yaşanan sorunlardan sonra mesaj sorunları da devam ediyor. Sunucularda yaşanan sorunlardan dolayı Instagram mesajlar gelmiyor ve Instagram mesajlar gözükmüyor gibi geri bildirimler alınmaya devam ediyor.

Birkaç saattir düzelmeyen Instagram mesaj gelmiyor sorunu pek çok kullanıcının gündeminde. Bugün akşam saatlerinde başlayan erişim sorunu halen devam ediyor. Pek çok kullanıcı ise halen bu sorunun çözülmesini bekliyor.

Instagram Mesajlar Gelmiyor Sorunu Devam Ediyor!

Sorunun çözümü için yoğun şekilde çalıştığını düşündüğümüz Instagram ekibi henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Hesaplarına erişmekte, mesaj görüntülemekte, mesaj yanıtlamakta, hikaye görüntülemekte ve paylaşım yapmakta sorun yaşayan Instagram kullanıcıları derhal sorunun çözülmesini talep ediyor.

Instagram Mesajlar Gelmiyor ✔️ Mesajlar Gözükmüyor!

Instagram mesajlar gözükmüyor sorunu daha önce de yaşanmıştı. Bir saat kadar süre geçtikten sonra çözülen bu sorun bu kez biraz daha uzun sürdü. Bu gibi durumlarda her zaman hesabınızın arşivini almanızı tavsiye ediyoruz. Instagramdaki veriler silinirse tekrar kurtarılamayabilir.

Instagram Mesajlar Gözükmüyor sorunu devam ediyor!

Instagram DM Sorunu ✔️ Ağ İsteği Başarısız Oldu! haberimizde bu konuyla ilgili detaylı bilgilere yer vermiştik. İlgili habere giderek daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

Mesaj istekleri ve normal mesajların görünmemesinin temel sebeplerinden biri bu hata. Fakat bu hata ile beraber normal mesaj istekleri görünmeme sorununa basit birkaç çözüm getirmiştik. İlgili çözümlere ise Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor Sorunu ✔️ haberimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki videodan da yardım alabilirsiniz.

Her ihtimale karşı Instagram arşivinizi indirin!

Bu tür sorunlar genel sorunlar olduğu için olası veri silinmelerine karşı her zaman hesabınızın arşivini indirmenizde fayda var.

Gözden geçirmek için verilerinizi indirmeniz gerekir. Bunu yapmak için Instagram.com sitesine gidin.

  1. Sağ üst köşedeki profil resminize ve ardından instagram-settingsAyarlar‘a tıklayın.
  2. Gizlilik ve güvenlik‘e tıklayın.
  3. Veri indirme kısmına inin ve İndirme talep et‘e tıklayın.
  4. Verilerinizin bağlantısının gönderilmesini istediğiniz e-posta adresini girin.
  5. Verilerinizi almak istediğiniz formatı seçmek için HTML veya JSON seçeneklerinin yanındaki  simgesine ve sonra İleri‘ye tıklayın.
  6. Instagram hesabınızın şifresini girin ve İndirme talep et‘e tıklayın.
  7. Kısa süre içinde, verilerinizi indirmenize olanak tanıyacak olan bağlantının bulunduğu, Instagram Verileriniz başlıklı bir e-posta alırsınız. Verileri indir‘e tıklayın ve bilgilerinizi indirme işlemini tamamlamak için talimatları izleyin.
Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın