Instagram dondurdum açılmıyor! Nasıl açabilirim?
Sosyal Medya, Haber

Instagram dondurdum açılmıyor! Nasıl açabilirim? ✔️ 2022

Çok uzun zamandır yaşanan ve yaygın şekilde karşımıza çıkan Instagram dondurdum açılmıyor sorunu tekrar gündemde! Kullanıcılar dondurdukları Instagram hesaplarına giriş yaparken sorun yaşamaya devam ediyor. İçeriğimizde bu gibi durumlarda neler yapılması gerektiğine değiniyoruz.

Öncelikle dondurulan Instagram hesabının açılmaması sorunu hakkında elimizdeki bilgileri sizlere sunmayı istiyoruz. Dondurulan Instagram hesapları son yıllarda (en az 2 yıldır yaşanan bir sorun) sıklıkla karşımıza çıkmakta. Bu sorun maalesef herhangi bir şekilde çözüme kavuşmuş durumda değil.

Daha önce bu konuda pek çok kılavuz ve rehber içerik yayınlamıştık. Maalesef sorunun resmi bir çözümü Instagram tarafından üretilmedi. Biz de alternatif çözümlerle Instagram dondurdum açılmıyor diyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Instagram dondurdum açılmıyor!

Bahsi geçen sorunun potansiyel çözümlerini detaylı olarak daha önce yayınladığımız bir içerikte bulabilirsiniz. Bu içeriğe hemen aşağıdan ulaşmanız mümkün.

Uzun zamandır benzeri sorunları ve çözümleri yayınlamaya çalışıyoruz. Gerek form gönderme gerek mail gönderme yöntemleri ile bu sorunu çözmeyi başardık.

Fakat farklı Instagram hesaplarının farklı sorunları var. Bu sorunlara karşı geliştirdiğimiz birkaç yöntem şu şekilde:

Instagram dondurdum açılmıyor! Nasıl açabilirim?

Öncelikle hesabınızın parolasını sıfırlamayı deneyin. Parola sıfırlama sayfasına gitmek için tıkla.

Açılan sayfada Instagram hesap şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şifreyi sıfırladıktan sonra hesabınıza giriş yapmaya çalışın.

Instagram Dondurulan Hesabı Geri Açma

Bu yöntem işinize yaramadıysa buradaki formu doldurarak Instagram destek ekibinden yanıt bekleyin. Yanıt genellikle birkaç gün içerisinde gelmekte. Fakat özellikle pandemiden sonra bu süreç biraz daha uzamış gibi.

Instagram dondurulan hesabı geri açma

Her ihtimale karşı yukarıdaki formu göndermeyi deneyin. Hesabı birkaç gün içinde açılan Instagram kullanıcıları var. Instagram ekibi yoğunluğa göre destek taleplerine dönüş yapmaya çalışıyorlar. Bu süreçte sabırlı olmalı ve art arda sürekli mesaj göndermemelisiniz. Ayrıca her gönderdiğiniz mesajın sizin destek sıranızı en sona taşıdığını da unutmayın.

Tüm işlemleri hallettikten sonra yaşadığınız Instagram dondurdum açılmıyor sorunu çözülmüş olacaktır. Sorunu yine de yaşamaya devam ediyorsanız Yardım Merkezi üzerindeki makalelere göz atmanızda fayda var. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için lütfen sayfa sonundan yorum bırakın.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.