Başlangıç Haber Google Pixel Watch Görselleri Paylaşıldı; İşte Detaylar

Google Pixel Watch Görselleri Paylaşıldı; İşte Detaylar

0

Çerçevesiz yuvarlak ekrana sahip yeni Google Pixel Watch akıllı saatin render görüntüleri paylaşıldı. Hayallerinizdeki akıllı saati yansıtan bu fotoğraflar, cihazla ilgili bazı ipuçlarını veriyor. İşte, Google Pixel Watch’tan beklenen özellikler!

Google Pixel Watch İddialı Geliyor

Google, Pixel serisi akıllı telefonlarıyla istediği başarıyı yakaladı. Şimdi de, Pixel Watch adlı akıllı saatler üzerinde çalışıyor. Akıllı telefonlardan sonra Pixel markasıyla ilk akıllı saat modelini üretmeye başladı. Giyilebilir cihazlar için WearOS işletim sistemini de geliştiren Google, şu ana dek Pixel markalı herhangi bir giyilebilir cihaz çıkarmamıştı.

Yakın zamanda gelen bir rapora göre teknoloji devi, Wear OS 3 işletim sistemli ve ‘Rohan’ kod adlı bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Google’ın ilk akıllı saati Wear OS 3 ile 2022 yılında tanıtılabilir. Pixel Watch’a ait olduğu belirtilen render görselleri de sızdırıldı.

Buna göre saatler çerçevesiz dairesel bir ekran tasarımı sunacak. Bu cihazlarda donanım ve yazılım birliği esas alınacak. Cihazın sağındaki düğme, kullanıcı arayüzünde ve listeler arasında gezinmeyi sağlayacak. Fotoğraflara bakıldığında, Google Pixel Watch akıllı saatlerin turuncu, sarı ve beyaz gibi renk seçeneklerini sunacağı görülüyor.

İlgili İçerik: Google Pixel 6a Tasarımı ve Önemli Detayları Sızdırıldı!

Pixel Watch seneye piyasaya sürülebilir ve kalp atış hızı sensörü de dahil olmak üzere sağlık ve egzersiz konusunda beklenen özellikleri alabilir. Akıllı saatin şarj hızından ve günlük pil ömründen beklentiler düşük. 2022’de şirketin Pixel Watch ile birlikte Wear OS 3 için Fitbit entegrasyonunu da yayınlayacağı bildirildi.

Google, bu sıralar ilk katlanabilir Pixel akıllı telefonu üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Google Pixel Fold adıyla çıkması beklenen katlanabilir ekranlı akıllı telefonla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Google’dan yıllardır Wear OS yükseltmesi bekleniyordu. Pixel Watch’la birlikte yeni işletim sistemi de yayınlanırsa, Apple Watch serisinin büyük bir rakibi olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!