Haber, Mobil Cihazlar

Google Pixel 6 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı!

Pixel 6 serisinin fiyatları lansmandan önce sızdırıldı. Google, kendi mobil işlemcisi Tensor ile piyasaya süreceği Pixel 6 serisi için hazırlıkları sürdürüyor. İşte, Google Pixel 6 serisinin fiyatı!

Google Pixel 6 Fiyatları

Lansmana kısa bir süre kala, Pixel 6 serisinin ABD ve İngiltere için satış fiyatları sızdırıldı. Google Pixel 6 ve Google Pixel 6 Pro modelleri 19 Ekim’de yani bugün piyasaya sürülecek. Tasarımları onaylanan iki telefonda da Google’ın Tensor işlemcisine yer verildi.

Tensor işlemciyle gelen ilk akıllı telefonlar Pixel 6 serisi olacak. Her iki modelin de tanıtım reklamları internete düştü. Böylece, serinin tasarım ve temel özellikleri açığa çıkarıldı.

Google Pixel 6’nın 128 GB modeli için fiyatı 599 dolar, Google Pixel 6 Pro’nun 128 GB modeli için fiyatı ise 898 dolar olarak bildirildi. Eğer bu sızıntı doğruysa, Pixel 6 serisi beklenenden daha ucuz fiyatlarla satışa sunulacak. Teknoloji devi Google’ın buradaki amacı, zarar etme pahasına pazar payı kazanmak olabilir.

İlgili İçerik: Google, Pixel’deki Sesler Uygulamasının Tasarımını Değiştiriyor

Pixel 6 Pro’nun İngiltere fiyatı ise 128GB varyantı için 849 GBP (yaklaşık 1.165 dolar) olarak belirtildi. 256GB varyantının fiyatı da 949 GBP (yaklaşık 1.300 dolar) olarak belirtildi. Pixel 6 serisinin İngiltere’de 1 Kasım’da piyasaya çıkacağı iddia edildi.

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerinden oluşan yeni serinin reklamları da sızdırıldı. Reklam görüntülerinde Google Tensor işlemci, Magic Eraser (Sihirli Silgi) özelliği ve Canlı Çeviri özelliği vurgulanıyor. İki modelinde delikli ekran tasarımına sahip olduğu, kimlik avı ve korsanlığa karşı koruma için Security Hub desteği ile geleceği gösteriliyor.

Google Pixel 6 serisinin lansman etkinliği 19 Ekim sabahında gerçekleşecek.

Sizin Google Pixel telefonları ile ilgili görüşleriniz nedir? Pixel 6 serisi ilginizi çekiyor mu? Bu modeller Türkiye’ye gelirse, satın almayı düşünür müsünüz? Fiyatları nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.