Haber, Mobil Cihazlar

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, 33W Hızlı Şarjı Destekleyecek

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılan Google Pixel 6 ve Google Pixel 6 Pro hakkında çok mühim bir özellik daha ortaya çıktı. Pixel 6 telefonları, 33W hızlı şarj desteği ile geliyor!

Google Pixel 6, geniş açılı ana kamerası için bir Samsung ISOCELL 50 megapiksel GN1 sensörüne sahip olabilir. Bununla birlikte Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, 33W hızlı şarj desteğiyle gelebilir. Bu ayın başında duyurulan iki telefon da Google’ın bazı detayları paylaşmasıyla kafalarda şekillenmeye başladı. Önümüzdeki sonbaharda piyasaya sürülecek olan Pixel 6 serisi, amiral gemisi özellikleri ve birinci sınıfa özel fiyatlarla sunulacak.

Yogesh Brar kullanıcısı ve 91Mobiles tarafından paylaşılan verilere göre, şirketin merkezinde çok sayıda 33W şarj tespit edildi. Pixel telefonların en son modellerinde yüksek kapasitede şarj kullanılacağı bu veriye dayanarak doğrulanmış oldu.

Google Pixel 6 serisinde 33W hızlı şarj desteğiyle, sektördeki OnePlus, Xiaomi, Vivo ve diğer rakiplerinden geride kalsa da, 18W şarjı destekleyen Google Pixel 5 ve Pixel 4a 5G’den kesinlikle bir adım önde olacak. Son olarak OnePlus 65W hızlı şarj sunmuş ve Xiaomi Mi Mix 4 ise 120W hızlı şarj ile gelmişti.

Ağustos ayının başlarında resmi olarak duyurulan ve muhtemelen sonbaharda piyasaya sürülecek olan Google Pixel 6 serisi, Google’ın Tensor işlemcisi tarafından desteklenecek. Android 12’nin Material You tasarımıyla gelecekler. Arka kameraların yer aldığı bölümdeki telefon genişliği boyunca uzanan çıkıntılı bir şeritle benzersiz bir tasarıma sahip oldukları da görülüyor.

Pixel 6 serisindeki 5G modemin, Samsung’un Exynos Modem 5123’ünü temel aldığı iddia ediliyor. Samsung ISOCELL 50 megapiksel GN1 sensörlü geniş açılı kamera da telefonlarda yer alabilir.

Pixel 6 serisi bu sonbaharda piyasaya sürülecek ancak henüz kesin bir tarih verilmedi.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.