Haber, Mobil Cihazlar

Google Pixel 6 Serisi Yeni Fitness Özellikleri Aldı

Google Pixel 6 serisi telefonlardaki ‘Bir Bakışta’ widget’ı yeni özellikler kazandı. Fitness ve uyku takibi uygulamalarına yeni eklenen özellikler neler? İşte, Pixel 6 sahiplerini sevindiren haberin detayları…

Pixel 6 Serisi, Bir Widget Güncellemesi Aldı

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro akıllı telefonlardaki ‘At A Glance’ – ‘Bir Bakışta’ widget’ı yeni bir güncelleme aldı. Güncellemeyle birlikte kullanıcılar, uyku vakti ve fitness ayarlarını bu widget üzerinden kullanabilecek. Ocak ayı Google Pixel güncellemesi bakalım Pixel 6 serisi telefonlara neler getirdi?

Bir Bakışta widget’ının yeni ayarları Kapı Zili, Zamanlayıcı ve Kronometre, Uyku Vakti ve daha fazla seçeneği Pixel 6 kullanıcılarına sunuyor. Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro kullanıcıları, yeni fitness ayarlarında Adidas Running ve Strava’dan gelen verileri takip edebilecek. Fitness ayarının diğer fitness uygulamalarını da destekleyeceği tahmin ediliyor. Bir Bakışta ayrıca kilit ekranında hassas bilgileri gizleme seçeneği de sunuyor.

Pixel 6 serisi akıllı telefonlardaki bu yeni özellikler Google uygulaması için 13.1.16.29 güncellemesi ile kullanıma sunulacak. Yeni ayarlar varsayılan olarak etkinleştirilecek ve Bir Bakışta widget’ına basılı tutarak açılır menüden Tercihler seçilerek kontrol edilebilecek.

İlgili İçerik: Google Pixel 6a ve Pixel Watch, Mayıs’ta Geliyor!

Kapı Zili, Zamanlayıcı ve Kronometre, Uyku Vakti, Fitness, Bağlı cihazlar, El feneri ve Güvenlik kontrolü ayarlarına dair ekran görüntüleri de paylaşıldı. Google Nest kapı ziline bağlanıldığında, ziyaretçinin ön izlemesi ve bildirimi telefonda gösteriliyor.

Google Pixel 6 kullanıcıları için diğer ayarların ne zaman aktif hale geleceğine dair bir bilgi yok. Güncellemenin yakında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Google Pixel 6 serisindeki cihazlardan birini kullanıyorsanız, bu yeni özellikler hakkında sizin fikir ve düşünceleriniz nelerdir? Sizce Pixel 6 telefonlar fitness uygulamasına ya da menüdeki widget’larına başka hangi özellikler getirmeli?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.