Haber, Mobil Cihazlar

Google Pixel 6a ve Pixel Watch, Mayıs’ta Geliyor!

Google’ın 2022 I/O etkinliği Mayıs ayında düzenlenecek. Lansmanda, Google Pixel 6a akıllı telefonun yanı sıra Pixel Watch akıllı saat görücüye çıkacak. İşte, iki yeni Google Pixel cihazın detayları!

Google Pixel 6a ve Pixel Watch Tanıtılacak; İşte Detaylar

Google Pixel 6a’nın diğer Pixel 6 serisi telefonlara benzer bir tasarıma sahip olduğu açıklandı. Teknoloji devinin 2022 lansmanı Mayıs’ta yapılacak. Pixel 6a akıllı telefon ve Pixel Watch akıllı saat bu etkinlikte tanıtılacağı kesinleşen iki ürün oldu. İşte özellikleri…

Google Pixel 6a, Pixel 6 serisinde en erken tanıtılacak olan model. Orta sınıf akıllı telefon Google Pixel 6a ile beraber Google Pixel Watch akıllı saat de aynı zamanda tanıtılacak. Geçtiğimiz aylarda çıkan haberlerle bugünkü gelişmeler, yaklaşan cihazların özelliklerini gün yüzüne çıkarıyor.

Teknoloji devi Google, geçmişte Pixel 4a ve Pixel 5a’yı yılın son aylarında piyasaya sürmüştü. Bu sene Pixel 6 serisini ne zaman tanıtır belli olmaz, ancak Pixel 6a modelini Mayıs ayında piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Pixel akıllı telefonun Google I/O 2022 etkinliği sırasında piyasaya sürülebileceği tahmin ediliyor.

İlgili İçerik: Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Notepad olacak! İşte fiyatı

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ve Pixel 6a’nın şirketin kendi ürettiği Google Tensor GS101 işlemcisiyle gelmesi bekleniyor. Çift arka kamera kurulumunda ise 12.2 megapiksel Sony IMX363 kamera sensörünün yer alacağı bildirildi.

Pixel 6a’nın delikli ekran tasarımına sahip olduğu ve 3,5 mm kulaklık girişinin olmayacağı daha önce açıklanmıştı. Görselleri sızdırıldığında cihazın tasarımı ve arka kameraları ortaya çıkmıştı. Cam yüzeyli ve iki renk tonunu barındıran bir kaplamaya sahip olan Google Pixel 6a akıllı telefonun görselini haberimizde bulabilirsiniz.

Bir diğer gelişme de, Jon Prosser adlı kullanıcının attığı bir tweet ile ortaya çıktı. Şirketin 26 Mayıs’ta Google Pixel Watch’ı tanıtacağı söylendi. Akıllı saatin görseli de paylaşıldı. Siyah, mavi, gri ve turuncu kayış renkleri ve yuvarlak kadranı ile şık bir ürün.

Google’ın bu yıl piyasaya süreceği bu ürünlerle ilgili bir yorumunuz var mı? Akıllı telefonu veya akıllı saati satın almayı düşünür müydünüz?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.