Başlangıç Haber Facebook Messenger, Görüntülü Sohbetler için Yeni Efektler Ekledi

Facebook Messenger, Görüntülü Sohbetler için Yeni Efektler Ekledi

0

Facebook Messenger, görüntülü sohbetler ve odalar için yeni AR grup efektlerini tanıttı. Artık, Messenger görüşmeleri daha keyifli bir hâl alacak. İşte tüm detaylar!

Facebook Messenger’ın Yeni Efektleri

Facebook Messenger, AR filtresi ve oyunları içeren 70’in üzerinde Grup Efekti ekliyor. Yeni Messenger Efektleri, dünyadaki tüm kullanıcılar için kullanıma sunuldu. Sosyal medya devi Facebook, Messenger görüntülü aramalar ve Odalar için yeni Grup Efektleri özelliğini sundu. Grup Efektleri, görüntülü görüşmeye katılan herkese aynı anda uygulanabilecek. Messenger’a gelen AR filtreleri ve efektleri, çok yakında Instagram’a da eklenecek.

AR efektleri görüntülü sohbetlere hareket ve eğlence getiriyor. Katılımcıların yüzüne uygulanan bu neşeli efektler dışında, yeni bir oyun deneyimi de sunuluyor. Odalar ve video görüşmelerinde çok katılımcılı oyunlar oynanabilecek.

Grup Efektleri özelliği, dünya genelindeki tüm kullanıcılar için aktif olacak. Herkesin bu özelliğe erişmesi biraz zaman alabilir. Bunu denemek için Facebook Messenger uygulamasına girip bir görüntülü sohbete veya odaya katılmak yeterli. Burada bir gülen yüze tıklayarak efekt seçeneklerini görüyor olmanız gerekir.

70’in üzerinde Grup Efekti, hazırlanan yeni kitaplıktan seçilebiliyor. Efekt uygulaması dışında sevimli karakterlere sahip oyunlar da karşımıza çıkıyor.

Facebook, halihazırda Hikayeler ve Reels videoları oluşturmak için AR efektlerini sunuyordu. Şimdi bu özellik, Odalar’a ve Görüntülü Aramalar’a da eklendi.

Ross Wakefield tarafından tasarlanan yeni bir efekt göze çarpıyor. Çimenli bir sakalı olan Blow the Dandelion efekti en yeni ve eğlenceli efektlerin başında geliyor.

İlgili İçerik: Facebook Messenger ve Instagram Arasında Grup Sohbetleri Yapılabilecek

Facebook’un Son Yenilikleri

Son dönemde Facebook Messenger ve Instagram, bazı yeni özellikler sunmaya başladı. Messenger ve Instagram arası grup iletişimi, gruplarda yeni bir yazım göstergesi, Instagram DM anketleri bunlardan sadece birkaçı.

Uygulamalar arası grup sohbeti özelliği, kullanıcıların Instagram ve Messenger kişileri arasında grup sohbetleri başlatmasına olanak tanırken, grup yazma göstergeleri birden fazla kişinin o anda gruba bir mesaj yazdığını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!