Başlangıç Haber PUBG: New State Çıkış Tarihi Açıklandı

PUBG: New State Çıkış Tarihi Açıklandı

0

PUBG: New State, dünya çapında 17 farklı dilde ücretsiz bir mobil oyun olarak piyasaya çıkacak. İşte tüm detaylar!

PUBG: New State Ne Zaman Çıkıyor?

PUBG’nin yeni oyunu Hindistan dahil olmak üzere 200’den fazla ülkede 11 Kasım’da piyasaya çıkıyor. Krafton, Cuma günkü tanıtım etkinliği sırasında PUBG: New State oyununun 11 Kasım’da çıkacağını duyurdu. Güney Koreli şirket, 29-30 Ekim tarihleri ​​arasında 28 ülkede yapılacak son teknik testin ardından yeni mobil oyunun 200’den fazla ülkede Android ve iOS’ta piyasaya sürüleceğini söyledi.

Yeni PUBG oyunu, Şubat ayında duyurulmuş ve 50 milyondan fazla ön kayıt almıştı. Krafton, YouTube’dan canlı yayınlanacak etkinlikte PUBG: New State’in mobil platformlar için 17 farklı dilde ücretsiz olarak geleceğini kesinleştirdi. PUBG: New State’in son teknik testi önümüzdeki hafta 28 ülkede gerçekleştirilecek. İşte o ülkeler;

Türkiye, Bahreyn, Kamboçya, Mısır, Hong Kong, Endonezya, Irak, Japonya, Ürdün, Kore, Kuveyt, Laos, Lübnan, Makao, Malezya, Maldivler, Myanmar, Nepal, Umman, Filipinler, Katar, Suudi Arabistan, Singapur, Sri Lanka, Tayvan, Tayland, BAE ve Yemen.

Yeni PUBG: New State, 2051 yılına ait bir platformda karşımıza çıkacak ve yeni nesil bir battle royale deneyimi sunacak. Özel savaş alanları ve yeni silahlarla birlikte yeni nesil grafikler oyuna eklendi.

Krafton, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların keyif alacağı oyunlar üretmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi. PUBG: New State mobil versiyonunda benzersiz bir oyuncu yetiştirme, silah özelleştirmesi ve drone mağazası gibi yenilikler olacak.

İlgili İçerik: PUBG Sistem Gereksinimleri – Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı?

Oyun, Troi ve Erangel dahil olmak üzere geleceğe yönelik dört benzersiz harita sunacak. Oyuna düzenli olarak güncellemeler gelecek. Böylece yenilenen içeriğin yanı sıra oyun dengesi de geliştirilecek.

Android ve iOS için 11 Kasım’da piyasaya çıkacak olan bu oyunu satın almayı düşünüyor musunuz? PUBG: New State oyunu hakkındaki fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!