En güzel TikTok Fenomeni Kimdir? Güzel TikTokerlar ✔️ 2023

Son yılların en gözde tiktokerları kıran kırana takipçi ve beğeni yarışına girmiş durumda. Birbirinden güzel tiktok fenomenleri ise bu güzellikleri ile takipçilerine takipçi katmaya devam ediyor. İçeriğimizde ise tam olarak en güzel tiktok fenomeni kim bu konuda bilgi vereceğiz. Ayrıca en güzel tiktok fenomenleri hakkında da bir liste oluşturacağız.

TikTok hemen herkesin bildiği ve bir kere de olsa video izlediği bir sosyal medya. Ünlenmek için basamak olarak kullanın bu platformda milyonlarca kullanıcı var. Bu kullanıcılara içerik üreten ise binlerce güzel tiktok fenomeni bulunuyor.

En güzel TikTok Fenomeni Kimdir? Güzel TikTokerlar
En güzel TikTok Fenomeni Kimdir? Güzel TikTokerlar

Pek çok kritere göre değişen güzellik algısı öznel bir ifade. Kimin daha güzel olduğuna karar verecek bir merci olmadığı için birkaç tane fenomen listelemeye karar verdik. En güzel tiktok fenomeni kimdir? Gelin hep birlikte inceleyelim…

En güzel TikTok Fenomeni Kimdir?

Birbirinden güzel tiktok fenomeni vardır. Bu fenomenler içerisinde en çok takipçiye sahip olanlardan yerli ve yabancı fenomenleri listeleyelim…

20. Aashika Bhatia

Aashika Bhatia

Aashika Bhatia, Hintli bir aktris olarak ün kazandı. “Meera, Parvarrish – Kuchh Khattee Kuchh Meethi”, “Kuch Rang Pyar ke Aise Bhi” ve “Ek Shringaar-Swabhiman” adlı televizyon programlarında yer aldı. 

Ayrıca “Prem Ratan Dhan Payo” adlı bir Bollywood filminde rol aldı. Bhatia, 2019’da yayınlanan “Hum Tum Aur Them” dizisinin de başrolüydü. TikTok’ta Bhatia, popüler Hint şarkılarına dudak senkronizasyonlu videolar ve kısa komedi ve romantik skeçler oluşturmasıyla biliniyor.

19. Annie LeBlanc 

Annie LeBlanc 

Annie Le Blanc, Amerikalı bir çevrimiçi kişilik, şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda eski bir jimnastikçidir. “Chicken Girls” adlı bir YouTube dizisinin ve aynı adlı bir filmin yıldızı. Le Blanc ayrıca “A Girl Named Jo” filminde de rol aldı. Komedi skeçleri, dans ve müzik TikTok’larını paylaşıyor.

18. Holly H 

Holly H 

Holly H İngiltere’den geliyor. İngiltere’nin en popüler TikToker’larından biri. Hayran kitlesi göletin ötesinde ABD, Hindistan, Almanya ve Fransa’ya kadar uzanıyor. TikTok üzerindeki çalışmaları için The Times gazetesi onu sevgiyle “sanal en iyi arkadaş/abla/sırdaş/kız aşkı” olarak adlandırdı. 

17. Danielle Cohn 

Danielle Cohn 

Sıradaki en güzel tiktok fenomeni Danielle “Dani” Cohn, Amerikalı aktris, model ve sosyal medya fenomenidir. Aynı zamanda bir kayıt sanatçısı, Audity Music ile sözleşmesi var. Şöhretinin çoğu, 2014 yılında Miss Florida Jr. Preteen olarak taç giymesine atfedilebilir.

TikTok’un büyük bir takipçisi olmasının yanı sıra Instagram, Youtube ve Twitter’da bir varlık oluşturdu. 2017 yılında Choice Muser Teen Choice Ödülü’ne aday gösterildi.

Tiktok Yabancı Videoları Görüntüleme Yöntemi ✔️

İlgini Çekebilir

16. JoJo Siwa 

JoJo Siwa 

Joelle Joanie “JoJo” Siwa, Amerikalı aktris, dansçı, şarkıcı ve YouTube kişiliğidir. Popüler gerçeklik dizisi Dance Moms’da ve hit single’ları “Bumerang” ve “Kid in a Candy Store”da yer almasıyla popülerdir. 

Siwa, TikTok hayranlarından sevgiyle “Siwanatorz” olarak bahseder ve yetenekleri göz önüne alındığında, profilinde birçok TikTok dansı bulacaksınız.

15. Savannah Labrant 

Savannah Labrant 

Sıradaki en güzel tiktok fenomeni Savannah Labrant bir YouTuber ve iki kız çocuğu annesidir. Bu yazı yazılırken üçüncü çocuğunu bekliyor. İçeriği, aile hayatı etrafında toplanmıştır. Ayrıca YouTube ve Instagram’da sırasıyla 11.4 milyon ve 6.3 milyon takipçi ve abone toplayarak büyük bir takipçi kitlesi geliştirdi. 

14. Lauren Godwin 

Lauren Godwin 

Lauren Godwin, Houston, Teksas merkezli bir Amerikan sosyal medya etkileyicisidir. TikTok içeriği büyük ölçüde komedi ve Houston’da yaşayan normal bir genç kız olarak hayatı hakkında. YouTube’da 900 binin biraz üzerinde ve Instagram’da 969 binin üzerinde mütevazı bir takipçisi var. 

İçeriği çılgınca popüler ve genellikle GodwinGang olarak adlandırdığı takipçilerden çok fazla etkileşim alıyor.

13. Garima Chaurasia

Garima Chaurasia

Garima Chaurasia, Hintli bir etkileyici ve modeldir. TikTok’ta fiziksel komedi skeçleri, dans ve dudak senkronizasyonu videoları oluşturmasıyla tanınır. Ayrıca 2,8 milyon takipçisi olan bir hayran kitlesi ile Instagram’da bir varlığı var. Bir Facebook’u olsa da, şu anda onun için bir odak noktası gibi görünmüyor.

12. Dixie D’Amelio

Dixie D'Amelio

Sıradaki en güzel tiktok fenomeni Dixie D’Amelio, Amerikalı bir sosyal medya kişiliği ve TikTok’un en büyük yıldızlarından biri olan Charli’nin ablasıdır. Dixie, dans videoları ve koreografi oluşturma konusunda popülerdir. İlk oyunculuk rolünü 2020’de aldı. Bir Brat’ın “Attaway General” adlı YouTube dizisinde Georgia rolünü oynuyor.

11. Liza Koshy 

Liza Koshy

Listemizde en fazla takipçiye sahip olmasa da Koshy, internetin son on yılda ürettiği en büyük yıldızlardan biri. Markası, hala gelişen bir varlığı olduğu YouTube’da başladı. Küçük boyu ve bulaşıcı gülüşü onu güçlü bir komedi oyuncusu yapıyor. 

Ayrıca “Liza on Demand” adlı isteğe bağlı YouTube dizisiyle de tanınıyor. Dizi şu anda iki sezon uzunluğunda ve üçüncüsü için umut verici beklentiler var. Koshy ayrıca 18 milyonun üzerinde takipçisi ile Instagram’da ve 2.8 milyonu ile Twitter’da. Ayrıca bir giyim hattı var.

10. Avneet Kaur 

Avneet Kaur

Avneet Kaur, Hindistan’ın Dance India Dance Li’l Masters yarışmasında yarışmacı olarak görünmesiyle tanınır. O zamandan beri kariyeri çiçek açtı ve oyunculuk peşinde. İlk oyunculuk rolü 2015’te sona eren bir drama dizisi olan “Meri Maa” idi. O zamandan beri Kaur, TikTok’ta takipçilerini geliştirdi. Komedi skeçlerini paylaşıyor ve dansçı olarak birçok dans TikTok kaydediyor.

9. Sameeksha Sud 

Sameeksha Sud

Sameeksha Sud, Hintli bir aktris ve modeldir. Oyunculuğa ilk kez 2012’de fantastik bir dizi olan Baal Veer’de başladı. O zamandan beri Sud başka dizilerde de yer aldı. Bunlar arasında “Fear Files: Darr Ki Sachi Tasvirein”, “Gumrah” ve “Doli Armaano Ki” yer alıyor. TikTok’ta komedi skeçleri ve dans videoları oluşturuyor ve paylaşıyor.

8. Jannat Zubair Rahmani 

Jannat Zubair Rahmani 

Jannat Zubair Rahmani’nin oyunculuk kariyeri 2009 yılında Renkli TV’nin “Phulwa” adlı dramasının setinde başladı. O zamandan beri, birden fazla rolde oynadığı düzenli bir TV dizisi haline geldi. 2011’de Bollywood’daki ilk çıkışını “Aagaah–The Warning” adlı bir filmde “Muskaan” olarak yaptı. 

Ayrıca 12 müzik videosunda yer aldı. TikTok takipçileri onu komedi skeçleri ve dudak senkronizasyonu videoları için seviyor. Rahmani ayrıca sırasıyla 15.3 milyon takipçisi ve 583 binin üzerinde beğenisi bulunan Instagram ve Facebook’ta da yer alıyor.

7. Nisha Guragain

Nisha Guragain

Nisha Guragain bir sosyal medya kişiliğidir. Namebiogrphy.com’a göre, müzik sosyal platformundaki büyük çıkışı viral bir dudak senkronizasyonu videosundan geldi. “Mujhe Yaad Hai Aata Teri Wo Nazrein Milana”yı kullanarak TikTok’ta 2,5 milyondan fazla beğeni elde etmeyi başardı. 

6. Kristen Hancher 

Kristen Hancher 

Kristen Hancher bir sosyal etkileyici, dansçı, oyuncu, model ve şarkıcıdır. “Misshaps” ve “Too Cool for School” dahil olmak üzere birçok YouTube Brat web dizisinde yer aldı. TikTok’taki büyük çıkışı, 2017’de Nicki Minaj’ın “Regret In Your Tears” şarkısına dudak senkronizasyonu yaptıktan sonra olabilir. Twitter ve Facebook hesapları olmasına rağmen, 5,8 milyon takipçisi olan Instagram fotoğraf paylaşım uygulamasında daha popüler.

5. Arishfa Khan

Arishfa Khan

Arishfa Khan eğlence endüstrisine yabancı değil. Oyunculuk kariyerine 9 yaşında başladı. TikTok’taki patlayıcı büyümesi, dudak senkronizasyonu videolarına bağlanıyor. Kendisi ayrıca YouTube’da bir güzellik ve makyaj kanalına ev sahipliği yapıyor ve 1.15 milyon takipçisi var.

4. BabyAriel 

BebekAriel

Ariel Rebecca Martin, Amerikalı bir sosyal medya etkileyicisi, aktris ve şarkıcıdır. Markasının popülaritesi göz önüne alındığında, Time Magazine tarafından çevrimiçi olarak en etkili kişilerden biri olarak gösterildi ve ayrıca Forbe’nin 2017 en iyi eğlence etkileyicileri listesine girdi. 

2016 ve 2017’de Teen Choice Choice Muser Ödülü kazandı ve aynı zamanda internet zorbalığına karşı sosyal bir davanın arkasındaydı. Martin, bir şarkıcı olarak bugüne kadar sekiz single yayınladı ve Zombies 2’nin müziklerini “New Kid in Town” yaptı. Diğer yandan Ariel, 2016 sonlarında yetenek ve spor ajansı Creative Artist Agency ile resmi olarak anlaştı. İlk single’ı “Aww” yayınlandı 1 Aralık 2017’de. 

3. Addison Rae 

Addison Rae 

Sıradaki en güzel tiktok fenomeni Addison Rae, Amerikalı bir sosyal medya etkileyicisidir. TikTok’ta dans videoları üretmesiyle tanınır. Ayrıca, Kaynaklara göre , “The Hype Group” adlı TikTok işbirlikçisinin bir parçası ve Ocak 2020’nin başlarında yetenek ajansı WME ile imzalandığı bildiriliyor.

2. Loren Gri 

Loren Gri 

Loren Gray, Amerikalı bir sosyal medya kişiliği ve şarkıcısıdır. Aynı zamanda 13 yaşında ve TikTok’un ilk günlerinde (hala Musical.y olarak anılırken) popüler oldu. Bugüne kadar altı single, bir ortak çalışma yayınladı ve üç müzik videosunda yer aldı. Ayrıca 2016 Teen Choice Choice Muser Ödülü ve 2017 Shorty Ödülü’ne aday gösterildi. TikTok’ta dans videoları ve dudak senkronizasyonu videoları paylaşıyor.

1. Charli D’Amelio

Charli D'Amelio

Charli D’Amelio, Amerikalı bir sosyal medya kişiliği ve dünyada en çok takip edilen TikTok kadını. Başarısı için New York Times, “TikTok’un hüküm süren kraliçesi” olarak adlandırdı. En şaşırtıcı olan, platforma 2019 yazında katılması, ancak bu kadar kısa bir zaman diliminde 46 milyondan fazla takipçiyi toplamayı başarması. 

Onun erişimi de çok geniş bir alana yayılıyor. Instagram’da 13,8 milyon takipçi, Twitter’da 1,1 milyon takipçi), Facebook’ta 76k ve YouTube’da mütevazı bir 3 milyon aboneye sahip. Dans ve dudak senkronizasyonu videoları paylaşıyor. Ayrıca Charli’nin bir giyim markası var.

En Güzel TikTok Fenomeni Listesi

Listemizdeki TikTok fenomenleri dünya genelinde en çok takipçisi olan kadın tiktokerlardan oluşuyor. Hangisinin güzel olduğuna ise siz karar verebilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’deki en güzel tiktok fenomenleri için ayrı bir liste yayınlayacağız.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın