Instagram hikaye atılmıyor sorunu nasıl çözülür?
Sosyal Medya, Haber

Instagram hikaye atılmıyor sorunu nasıl çözülür? ✔️ 2022

Birkaç gündür Instagram’da bir dizi hata meydana gelmekte. Bu hatalardan biri sebebiyle Instagram hikaye atılmıyor. Bu sorunu yaşayanlar ise Instagram story atamıyorum diyerek bizlerden destek talep ediyor. Instagram uygulamasında hikayede kamera açılmıyor gibi sorunlar için bazı çözüm önerilerimiz var!

Çözüm önerilerimizden önce Instagram uygulamanızın güncel olduğundan emin olmalısınız. Öneriler hemen her zaman güncel sürümler için geçerlidir.

Instagram hikaye atılmıyor sorunu nasıl çözülür?
Instagram hikaye atılmıyor sorunu nasıl çözülür?

İçerik Haritası

Instagram Hikaye Atılmıyor!

Hikaye yüklerken ya da çekerken sorun yaşıyor olabilirsiniz. Fakat hangisi sırasında sorun yaşadığınızı net olarak bilmeniz gerekiyor.

Galerinizde yer alan bir görseli yüklerken mi sorun yaşıyorsunuz yoksa yeni bir resim çekerken mi? Bu soruya doğru yanıtı verdiğinizde çözüme daha hızlı kavuşabilirsiniz.

Eğer galeriden görsel yüklerken sorun yaşıyorsanız internet bağlantınızda sorun olma ihtimali var. Instagram sunucularında sorun yaşanıyor olma ihtimali de yüksektir. Ayrıca mobil uygulama ve telefonunuzda güncelleme varsa yapın.

Instagram Story Atamıyorum!

Tüm bunları kontrol ettikten sonra hikaye atabiliyor musunuz kontrol edin. Eğer hikaye atmakta sorun yaşıyorsanız diğer çözüm önerilerimizi inceleyin.

Instagram Story Atamıyorum!

Hikaye ve Story anlam bakımından aynıdır ve aynı şeyi temsil eder. Instagram story atamıyorum sorunu ile Instagram hikaye atamıyorum sorunu aynı sorundur. Bu yüzden her ikisinin potansiyel çözümleri de aynıdır.

Eğer görsel yüklerken değil kamerayı açarak yeni görsel çekmek ve bunu paylaşmak istiyorsanız çözüm daha farklıdır. Şıkları eleyerek gitmeye devam edelim…

Öncelikle Instagram’a görsel yüklemede sorun olmadığını anladık. Demek ki kameramız çalışmıyor. Bu durumda kameranın neden çalışmadığını anlamamız gerekiyor.

Instagram hikayede kamera açılmıyor

Son birkaç gündür en sık yaşanan sorunlardan biri Instagram hikayede kamera açılmama sorunu. Bu konuda yayınlamış olduğumuz bir içerik var. İçeriğin detaylarına erişmek için Instagram kamera açılmıyor sorunu nasıl çözülür? ✔️ başlığına tıklayın.

Genellikle bu tür sorunların çözümü Instagram uygulamasını güncellemekten geçer. Uygulamayı silip tekrar yüklemek ve telefon işletim sistemini güncellemek diğer çözümler arasında yer alır. Internet bağlantınızda sorun olup olmadığını da kontrol etmeniz gerekir.

Ayrıca Instagram uygulamasının en güncel sürümünü kullanmakta fayda var.

Bazı durumlarda Internet kısıtlı ya da erişim engelli olabiliyor. Hücresel ve WiFi arasında geçiş yaparak servislerin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.