D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme
Haber, Genel

D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme Nasıl Yapılır?

D-Smart iptal dilekçesi gönderme belgesi hakkında bilgileri sizlere bu yazımız da göstermeyi amaçlıyoruz. Özel ve normal TV kanallarının yanı sıra olan dijital yayın platformu için kolayca sahip olabileceğiniz D-Smart aboneliğini sizin dilediğiniz yönde yine kolayca iptal etmeyi sağlayan D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme formu bulunmaktadır. Sahip olduğunuz D-Smart platformu aboneliğini iptal etmek için gereken en önemli özellik dilekçe yazılmasıdır. 

D-Smart’ın sunduğu hizmetten memnun değilseniz ve iptal ettirmek istiyorsanız iptal dilekçesini doldurmanız da fayda vardır. Platform taahhütlü bir işlem sağladığı için üyeliği iptal etmek istediğiniz de karşınıza birçok yaptırım çıkacaktır.

İçerik Haritası

D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme

Bu yaptırımlara karşı hazırlıklı olmanız için D-Smart abonesi olurken imzaladığınız belgeleri ve kullanım koşulları sözleşmenizi dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca size verilen sözleşme dosyalarının kayıtlarını, yedeklerini ve kopyalarını mutlaka güvenli bir yerde saklamalısınız. D-Smart gibi aboneliklerin iptal dilekçeleri hazırlanırken mevcut sözleşmelerin maddelerinden bilgi almak faydalı olur.

D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme
D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme

D-Smart İptal Dilekçesi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler 

D-Smart iptal dilekçesinde bulunan abone numaranız, cep telefon numarası ve TV üzerinden yararlanmanızı sağlayan kart numarasını yazmalısınız. Bu bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir. Aksi takdir de yapmak istediğiniz işlemin sağlanması mümkün olmaz.

İnternet Özelliği Olmayan TV’ye İnternet Bağlamak ✔️

İlgini Çekebilir

Bu bilgileri sağladıktan sonra aşağıya isim, soyisim ve T.C. numaranızı girerek D-Smart üyeliğinizi hangi sebep ile iptal etmek istediğinizi detaylıca anlatmalısınız. Aynı zamanda dilekçenizin yazımını tamamladıktan sonra dilekçenin en alt kısmına isim, soyisim ve imzanızı atarak dilekçeniz hazır hale gelir. 

D-Smart İptal Dilekçesi Gönderme

Bu dilekçenin geçerli olması için yanında üyeliği bulunan kişinin nüfus kimliğinin önlü ve arkalı fotokopisini mutlaka çekmelisiniz. Bu işlemler tamamlanınca D-Smart iptal dilekçesi gönderim için hazır hale gelmiş olur.

Başka bir yol olan D-Smart iptal yolu ise size verilen iletişim numarası üzerinden arama yaparak aboneliği iptal ettirmek istediğinizi ve hangi sebeplerden dolayı böyle düşündüğünüzü detaylıca anlatarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Fakat yine size söylenecek olan cevap ise başka bir numara verilerek hazırlamış olduğunuz 

D-Smart iptal dilekçesi gönderme işlemi için verilen numaraya fakslamanız istenecektir. İletmiş olduğunuz dilekçe karşı taraftan onaylanmış olur ise size bilgilendirici bir SMS gönderilerek talebiniz işleme alınır. Size gönderilen SMS sonrası bulunan cihazınız ile en yakın bulunan D-Smart bayisine giderek aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz. D-Smart sözleşmeleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.