Apple, NBA’e özel Powerbeats Pro Kulaklıklarını tanıttı

Apple, sınırlı sayıda ürettiği Powerbeats Pro NBA75 Ivory kulakiçi kulaklıklarını tanıttı. NBA hayranlarına özel olarak tasarlanan ve satışa sunulacak olan yeni Apple kulaklıklar hangi özelliklere sahip? Fiyatı, tasarımı ve diğer detaylar…

Apple’dan NBA Hayranlarına Özel Powerbeats Pro NBA75 Ivory Kulaklıklar

Apple, 249,99 $ fiyatla sınırlı sayıda üretilen Powerbeats Pro NBA75 Ivory kulaklıklarını piyasaya sürerek NBA’nin sezon boyu süren 75. yıldönümünü onurlandırıyor. Yakında piyasaya sürülecek olan kulaklıklar, Apple’ın Amerikan basketbol tarihindeki bu önemli olaya yaptığı bir katkı oldu. NBA 75. yıldönümünde, kulübün kuruluşundan bu yana geçen yetmiş yılda sayısız maçı süsleyen çok sayıda yıldız oyuncuya saygı duruşunda bulunacak.

İlgili İçerik: Apple’ın 2022 için En Büyük Sırrı Beats Fit Pro Olabilir!

Apple Powerbeats Pro kulaklıklar, Apple’ın milyonlarca NBA hayranına aşk mektubu temasıyla tasarlandı. Sınırlı sayıda üretilen NBA temalı kulaklıklar, standart modelden çok farklı değil. Sadece NBA süslemeleri ile tasarlandılar. NBA75 Ivory kulaklıkları yakında satışa sunulacak.

Powerbeats Pro NBA75 Ivory kulaklıklar, tek şarjla 9 saate kadar kullanım süresi sunacak. Tere ve suya dayanıklı olan kulaklıklar, şarj cihazına takılıyken 24 saate kadar performans sunacak.

Apple NBA75 Ivory kulak içi kulaklıklar , dahili Siri Sesli Asistan desteğine, her kulaklıkta ses/parça kontrollerine ve otomatik oynat/duraklat işlevine sahip olacak. Çıkış tarihi hakkında net bir bilgi olmasa da, Powerbeats Pro NBA75 Ivory kulaklıkların Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aynı zamanda NBA’in hayranlarının ağırlıklı olduğu bölgelerde de kulaklıkların satışa çıkma ihtimali var.

ABD’li teknoloji devi Apple, bu yıl içinde yeni iPhone 14’lerini tanıtacak. Cihazlarla ilgili ilk aldığımız duyumları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Son olarak, iPhone 14 serisinde çentikli ekranlar, ilk kez 48MP kamera sensörü ve 8GB RAM gibi özelliklerden bahsediliyordu. Şirketin bu seneki iPhone modelleri, şu ana dek hiçbir iPhone’da görülmemiş özellikleri taşıyacak. Bu durum sizi heyecanlandırıyor mu? iPhone 14 satın almayı düşünüyor musunuz?

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın