Haber, Teknoloji

Apple’ın 2022 için En Büyük Sırrı Beats Fit Pro Olabilir!

AirPods Pro’nun fitness odaklı bir başka versiyonu olan Beats Fit Pro, Kasım ayında tanıtıldı. Şimdi de dünya çapında piyasaya sürülecek. Türkiye’ye de gelme ihtimali olan Apple Beats Fit Pro, şirketin 2022 planları arasında en büyük gizemlerinden biri. İşte, kulakiçi kulaklığın detayları!

Beats Fit Pro Dünyaya Açılıyor: Türkiye Fiyatı Açıklandı

Beats’in en çarpıcı kulakiçi kulaklıkları Fit Pro geçtiğimiz aylarda tanıtıldı. Apple’ın 2022’de dünya çapında piyasaya sürme kararı aldığı ve Türkiye’de satışa çıkma ihtimali yüksek olan Beats Fit Pro kulaklıklarla ilgili yeni bilgiler geldi.

Gerçek şu ki, Beats kulaklıklar 2022 için Apple’ın en iyi sakladığı sırrı olabilir. Apple ile Beats markaları 2014 yılında birleşti. Bu ortaklığın bir ürünü olan Beats giyilebilir cihazlar Apple’a büyük bir katkı sağlıyor. Apple’ın çok satan egzersiz dostu AirPods Pro kulaklıkları gibi Beats Fit Pro kulaklıklar da revaçta.

Beats Fit Pro’lar da en az AirPod’lar kadar pratik ve sevilmesi kolay kulaklıklar. Saniyeler için iPhone‘a bağlanıyor, Android telefonlarla çalışıyor, aktif gürültü iptali, mekansal ses ve konum gibi hem eğlenceli hem de pratik özellikler sunuyor.

İlgili İçerik: Apple Watch için Yeni Bir Kayış Tanıtıldı: Karşınızda Black Unity!

Yeni Beats Fit Pro, kulağı saran halkalı tasarım yerine daha ince kanatlı uçlara sahip. Suya ve tere dayanıklı olduğu IPX4 koruması ile kanıtlı. Spor salonundan çıkıp ofise veya eve kadar rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda çok şık.

Hem kulakları yormuyor hem ses kalitesi ve özellikleri bakımından ideal bir cihaz. Beats Fit Pro sonunda dünya çapında satışa çıkıyor. Asya ülkelerinde satışına başlanan ürünün çok yakında ülkemizde de raflara çıkması bekleniyor. Apple Türkiye sayfasına 10 Ocak tarihinde eklenen Beats Fit Pro kulak içi kulaklıkların Türkiye fiyatı 3.149 TL olarak paylaşıldı.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.