Başlangıç Haber Apple, Kasım Ayında Beats Fit Pro Kulaklıklarını Tanıtacak!

Apple, Kasım Ayında Beats Fit Pro Kulaklıklarını Tanıtacak!

0

Üçüncü nesil AirPods modellerini yeni tanıtan ABD’li teknoloji devi, önümüzdeki ay yeni kulaklıklarını tanıtacağına söz verdi. İşte, Apple Beats Fit Pro kulaklıklar hakkında tüm detaylar!

Apple’dan Beats Fit Pro Kulaklıklar Geliyor!

Yeni tanıtılan üçüncü nesil AirPods kulaklıklar henüz piyasaya çıkmadan Apple, başka bir kulaklık modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahip Apple Beats Fit Pro kulaklıklar, 1 Kasım’da tanıtılacak.

Kulaklıkların, iPhone ve iPad ile hızlı eşleştirme sağlamak için Apple’ın H1 çipine sahip olduğu ve “Hey Siri” sesli komut desteği içerdiği söyleniyor. Beats Fit Pro’nun ayrıca 30 saate kadar pil ömrü sunacağı belirtildi. AirPods Pro dahil önceki modellerde sunulan Şeffaflık Modu ve uyarlanabilir EQ gibi özellikleri de içerecek.

9to5Mac adlı bir kaynak, Apple’ın yeni kulaklık modelini 1 Kasım’da tanıtacağını sızdırdı. Kulaklıklar; Siyah, Gri, Mor ve Beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile gelecek. Apple’ın “Unleashed” etkinliğinde tanıtılan AirPods’lar beklentilerin altında kalmıştı. Bu modellerde ANC ve sesli komut desteği bulunmuyor.

Yeni çıkacak Beats Fit Pro‘nun şarj cihazı da, Nisan 2019’da piyasaya sürülen Beats Powerbeats Pro’nunkine benziyor. Kulaklığın, Beats Studio Buds’a benziyor olabileceği de belirtildi. Bağlantı cephesinde, Beats Fit Pro’nun birinci sınıf Bluetooth’a sahip olduğu, ivmeölçerin dışında gürültü önleyici mikrofonlarla geleceği belirtildi.

İlgili İçerik: AirPods Pro, Konuşma Yükseltme Özelliğine Kavuştu

Android cihazlarla hızlı eşleşme sağlayan Beats uygulamasını kullanıyor. EQ özelliğiyle 7 saate kadar çalma süresi sağlıyor. Şarj edildiğinde pil ömrü 27 ila 30 saate kadar uzuyor. Beats Fit Pro kulaklığın fiyatı ise henüz açıklanmadı. Kulakiçi kulaklıkların bütçe dostu olmayacağı kesin.

Apple’ın AirPods kulaklıklarını alıp denediniz mi? Bu modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyat-performans açısından Apple kulaklıklarını nasıl buluyorsunuz? Kasım’da tanıtılacak olan yeni Beats Fit Pro kulaklık hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!