Başlangıç Haber Apple Fitness Plus, Yeni Egzersiz Özellikleri Sunacak

Apple Fitness Plus, Yeni Egzersiz Özellikleri Sunacak

0

Apple Fitness+ hizmeti kısa süre sonra yeni egzersiz seçenekleri ve özelliklerini başlatacak. Sesli koşu antrenmanları gibi bir yenilik söz konusu. Apple Fitness Plus kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu haberin detayları sizlerle…

Apple Fitness Plus’ın yeni hizmetleri

Apple Fitness Plus‘ın yeni hizmetleri 10 Ocak’tan yani bugünden itibaren tanıtılacak ve pek çok ülkede kullanıma sunulacak.

Apple Fitness+ yeni Koleksiyonlar ve Koşu Zamanı hizmetlerini bu hafta kullanıma sunacak. Fitness+ kütüphanesinden seçilmiş bir dizi egzersiz ve meditasyon seçeneği Koleksiyonlar özelliğinde yer alacak. Koşu antrenmanlarını destekleyecek diğer özellik ise sesli koşu deneyimi olarak lanse ediliyor. Time to Run – Koşu Zamanı adlı ikinci özellikle birlikte sanatçıların şarkıları eşliğinde müzikli koşu hizmeti Fitness+’a geliyor.

Apple, Fitness Plus uygulamasında sanatçıların müziklerini içeren yeni Artist Spotlight ile birlikte Time to Walk’un üçüncü sezonunu da tanıtacak. Teknoloji devi, 10 Ocak’ta kullanıma sunulacak Apple Fitness+ için birkaç yeni hizmeti duyurdu. Tanıtımda Koleksiyonlar hizmeti altında 6 koleksiyon sunulacak. Kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmasını sağlayacak bir dizi egzersiz modundan bahsediliyor. 6 Koleksiyon şunlar olacak:

  • 30 günlük Core Challenge,
  • Pilates ile Duruşunuzu İyileştirin,
  • Yoga Dengesi Pozlarınızı Mükemmelleştirin,
  •  İlk 5K Koşunuz,
  • Sırtınızı Güçlendirin,
  • Kalçalarınızı Esnetin ve Daha İyi Bir Uyku Zamanı için Yavaşlayın.

Time to Run adlı diğer hizmet ise, “kullanıcıların daha tutarlı ve daha iyi koşucular olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış sesli koşu deneyimi” olarak lanse ediliyor. Koşu ve Çalışma Zamanı adlı bu bölümde spor koçlarının ipuçları karşımıza çıkıyor. Bu hizmet, eğitmenlerin küratörlüğünde motive edici ve enerji verici çalma listelerini içerecek. Her hafta Pazartesi günü yayınlanan yeni bir bölüm oynatılacak.

İlgili İçerik: Apple Glass AR/VR Gözlüğü Piyasaya Sürülecek

Apple ayrıca ünlülerin, müzisyenlerin, sağlık uzmanlarının ve aktivistlerin motivasyon hikayelerini Fitness+ aboneleriyle paylaştığı bir tür podcast olan Time to Walk‘un üçüncü sezonunu da yayınlayacak. Her hafta bölümde yeni konuklar yer alacak ve üçüncü sezonun ilk bölümünde Rebel Wilson yer alacak.

Son olarak Artist Spotlight‘ta Ed Sheeran, Pharrell Williams, Shakira ve The Beatles’ın müzikleriyle yeni antrenmanlar yer alacak. Her çalma listesi tek bir sanatçıya ayrılacak.

Egzersiz türleri arasında Bisiklete binme, Dans, HIIT, Güç, Koşu Bandı ve Yoga olacak.

Müzik türleri arasında Chill Vibes, Everything Rock, Hip-Hop/R&B, Latin Grooves ve Upbeat Anthems olacak.

Apple Music ve Apple One aboneleri de yeni Artist Spotlights’a erişim sağlayabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!