Apple Beats Fit Pro Kablosuz Kulaklığın Fiyatı Netleşti

ABD’li teknoloji devi Apple, Beats Fit Pro kablosuz kulaklıklarını uluslararası çapta piyasaya sürüyor. Pek çok ülkede satışa sunulması beklenen kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu. İşte detaylar…

Apple Beats Fit Pro Türkiye’ye Geliyor!

ABD’de Kasım ayında piyasaya sürüldükten sonra, zaman içinde başka ülkelere de giriş yapan Apple Beats Fit Pro’nun Türkiye’de de satışa sunulacağı kesinleşti. Son olarak 24 Ocak’ta Kanada’ya giriş yapacağı açıklanmıştı ve 249 dolarlık bir fiyat etiketinden söz edilmişti.

Kablosuz kulaklıklar, kılıflarıyla birlikte geliyor. 27 saate kadar şarj dayanıklılığı, aktif gürültü önleme özelliği, şeffaflık modu, uyarlanabilir EQ, Apple’ın H1 çipi ve kafa izleme destekli Spatial Audio özelliklerine sahip.

İlgili İçerik: Apple mı, Samsung mu: İşte Kulaklık Pazarının Lideri!

Beats Fit Pro kablosuz kulaklık, Apple’ın Studio Buds kulaklığının üzerinde bir performans gösterme vaadinde bulunuyor. Şirketin kulaklık ürünleri serisinde bu yeni modelin, daha pahalı bir fiyata satılan Powerbeats Pro’nun yerini alacak şekilde tasarlandığı görülüyor.

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra Beats Fit Pro, kablosuz kulaklıkları kulakta güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayan, yerleşik bir esnek kanat ucuna sahip. Bu da güçlü bir tutuş sunuyor. Kulaklığı hemen kayıp düşenleri sevindiren bir gelişme.

Sportif tarza sahip kablosuz kulaklıklar, ABD’deki kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alıyor. Gürültü önleme desteğinin mükemmel olduğu ve kulaklığın oldukça konforlu olduğu belirtildi. Öte yandan, Apple Beats Fit Pro kablosuz şarj desteğini sunmuyor. Ve maalesef, Android cihazlarla uyumu da Studio Buds modeli kadar iyi değil.

Beats Fit Pro, ‘Siyah’, ‘Beyaz’, ‘Gri’ ve ‘Mor/Pembe’ renk seçenekleri ile satışa sunulacak. 24 Ocak’ta Kanada’da 249 dolarlık fiyatıyla raflarda yerini alacak. Apple Türkiye’den 3.149 TL fiyat etiketi ile ürünün resmi satışı yakında başlayacak.

Peki siz Apple’ın yeni kulaklığını almayı düşünüyor musunuz?

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın