Honor Watch GS 3 Göründü! İşte Akıllı Saatin Özellikleri

2021 yılında tanıtılması beklenen fakat henüz şirketin duyurmadığı yeni Honor akıllı saatle ilgili temel bilgiler sızdırıldı. İşte, Honor Watch GS 3 özellikleri…

Honor Watch GS 3 Geliyor…

Gelişmiş kalp atış hızı algılama teknolojisine sahip Honor Watch GS 3 akıllı saat, 2021 yılında tasarlandı. Amiral gemisi akıllı telefonlara eşlik edecek şekilde üretildi. Ancak, giyilebilir cihazın resmi tanıtımı sürekli ertelendi. Şimdi ise Çinli bir web sitesinde akıllı saatin varlığı ortaya çıktı.

Çinli şirket, Magic 3 premium akıllı telefon serisinin lansmanı sırasında yeni bir akıllı saat modeline atıfta bulunmuştu. Honor, yeni Watch GS 3’ün amiral gemisi Android cihazlarla aynı anda piyasaya sürülebileceği izlenimini verse de resmi tanıtımı sürekli ertelendi. Ancak son gelen bilgilere göre şirket, nihayet Watch GS 3’ü piyasaya sürmeye hazır gibi. Weibo’nun yayınladığı fotoğraflar internette büyük ses getirirken, yeni Honor cihazının ön ve arka görselleri cihaz hakkında pek çok ipucu veriyor.

Sızdırılan görüntüler, “endüstride bir ilk” olarak tanımlanıyor. Çünkü, Honor Watch GS 3 akıllı saatler, 8 kanallı PPG kalp atış hızı monitörüne sahip olacak.

İlgili İçerik: Honor Play 30 Plus 5G Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Bu yeni özelliklere rağmen, Watch GS 3’ün kablosuz şarj olmadan kutuya gireceği söyleniyor. Kablosuz şarj desteği sunmayacak ve iddialara göre makul bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Fakat Honor’dan konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Honor Magic V Tanıtıldı!

Şirket aynı zamanda dün de ilk katlanabilir akıllı telefon modelini görücüye çıkardı. Honor Magic V, 1.569 dolarlık fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. İçe doğru katlanır telefon, ekran boyutuyla Samsung’un Z Fold 3’üne fark atıyor.

Honor’un yeni telefon ve giyilebilir ürünleri hakkında sizin düşünceleriniz neler? Magic V katlanabilir telefon veya Watch GS 3 akıllı saati kullanmak ister miydiniz?

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın