Başlangıç Haber Beats Studio Buds Türkiye Fiyatı Yayınlandı

Beats Studio Buds Türkiye Fiyatı Yayınlandı

0

Ses sistemleri ve kulaklık teknolojleri ile popüler olan Beats, yeni gerçek kablosuz kulaklık modelini Türkiye’de pazara sürüyor. Beats Studio Buds Türkiye fiyatı belli oldu. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

beats-studio-buds-turkiye-fiyati

Beats markasının ilk tam kablosuz kulaklık modeli olan Beats Studio Buds, Türkiye fiyatı ile ilgi çekiyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisini destekleyen kulaklık modeli, yüksek fiyata sahip.

Beats Studio Buds, tamamen sapsız bir tasarıma sahip. Kulak içerisinde kalan kulaklık, IPX4 sertifikası ile terlemeye ve hafif yağmurlu havalara dayanıklı. Kulaklık parçalarında yer alan mikrofonlar, aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip.

İlgili İçerik: En iyi Müzik İndirme Sitesi – Ücretsiz & Yasal 15 Site

Bunların yanında yeni Beats kulaklık, ‘Şeffaf Mod’ özelliği ile kullanıcıların dış sesleri duyabilmesini sağlıyor. Ayrıca dokunmatik yüzeye sahip olan kulaklık, iOS için yerleşik, Android için uygulama destekli özelleştirmeler sunuyor. Ancak Apple, Beats kulaklığın AirPods ile yarışamaması için H1 ya da W1 yongalarının kullanılmasını izin vermemiş.

Beats, kulaklıkların tek şarj ile gürültü engelleme açık iken 8 saat kullanım süresi sunuyor. Ayrıca şeffaf mod açıkken bu süre 5 saate düşüyor. Şarj kutusu ile birlikte ise kullanım süresi 24 saate kadar çıkabiliyor.

beats-studio-buds-fiyati-min

Beats Studio Buds, Türkiye’de 1499 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Bu fiyat etiketi, Türkiye’de bulunan kullanıcılar için çok da ulaşılabilir bir seçenek olarak gözükmüyor. İlerleyen dönemlerde ise fiyat hakkında herhangi bir değişikliğin olup olmayacağı konusunda bilgi bulunmuyor.

Şirket, tam kablosuz kulaklık modelleri ile Apple karşısında ideal bir rakip olmak istiyor. Ancak Apple, bu rekabetin kendi lehine olabilmesi adına sistemlerini diğer markalar ile paylaşmıyor.

Peki siz Beats marka kulaklık modelleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!