Yazıdan tasarıma, Yapay Zeka ile arayüz tasarımı: Uizard Autodesigner

Yapay zeka artık hayatımızın her noktasında var. Özellikle dijital dünyada var edilen içerikler artık yapay zeka ile oluşturulabiliyor. Tasarım alanında da oldukça fazla yapay zeka bulunuyor. Bunlardan biri de Uizard tarafından geliştirilen Autodesigner aracı.

Bu aracı kullanarak arayüz tasarımları yapabiliyorsunuz. Yapay zeka destekli arayüz tasarımı oluşturmak bize hız ve esneklik kazandırıyor. Eğer projelerinizde hızlı ve etkili arayüzler tasarlamak için yeterli vakti ve sermayeyi toparlayamıyor iseniz Uizard Autodesigner tam size göre bir yapay zeka.

Yapay Zeka ile web, mobil ve uygulama arayüz tasarımları

Yazıdan tasarıma, Yapay Zeka ile arayüz tasarımı: Uizard Autodesigner

Uizard’ın güzel, önceden hazırlanmış mobil uygulama tasarım şablonlarıyla herhangi bir mobil uygulama tasarım projesine daha hızlı başlayın. Uygulama tasarımınızı sadece birkaç tıklamayla özelleştirin ve UI prototipini hızla oluşturun. Android uygulaması tasarlıyor olun veya iPhone için bir şey üzerinde çalışıyor olun, UI mobil uygulama tasarımı hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı.

Yazıdan tasarıma, Yapay Zeka ile arayüz tasarımı: Uizard Autodesigner

Uizard’ın güzel önceden hazırlanmış şablonları kullanarak herhangi bir web sitesi projesine daha hızlı başlayın. Seçim yapabileceğiniz etkileyici bir web tasarım şablonu yelpazesiyle gerçekten herkes için bir şeyler var. Bir web sitesi kaba taslağına mı ihtiyacınız var yoksa biraz parlaklık içeren bir web sitesi UI taslağına mı, seçimimiz kesinlikle etkileyici olacaktır.

yapay zeka ile web uygulama arayüz tasarımı

Uizard’ın önceden hazırlanmış şablonları kullanarak herhangi bir web uygulama projesine daha hızlı başlayın. Tasarımınızı sadece birkaç tıklamayla kolayca ve hızlı bir şekilde özelleştirin. Ücretsiz web uygulama şablonlarıyla etkileyici bir yelpazeye sahip olduğumuzdan, web uygulama tasarım projesinize bir düğmeye tıklayarak başlayabilirsiniz. Şimdi web uygulama tasarım şablonlarımızı keşfedin ve ürün tasarımınızı başlatın.

Sonuç

Yapay zeka ile web ve mobil uygulama arayüzleri tasarlarken website arayüzleri de tasarlayabilirsiniz. Eğer işiniz arayüz tasarımı ya da yazılım geliştirmekle ilgili ise bu yapay zeka iş süreçlerinizi gözle görülür ölçüde hızlandırabilir. Herhangi bir yazılımın arayüzünü bu yapay zeka ile tasarlayarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Yapay zekayı denemek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın