Ürün fotoğrafları oluşturmak ve düzenlemek için gelişmiş bir yapay zeka: PixelCut.ai

E-Ticarette ürün fotoğrafı son derece önemlidir. Ürünlerinizin fotoğraflarını iyileştirmek için pek çok yöntem bulunur. Bu yöntemlerden biri de yapay zeka teknolojileridir. PixelCut ile ürün fotoğraflarınızı farklı konseptlere göre düzenleyebilir ve profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pixelcut adlı bu yapay zeka uygulamasında pek çok özellik ve araç bulunur. E-Ticaret için uygun profesyonel ürün fotoğraflarının yanı sıra sosyal medya hesaplarınız için de etkileyici ürün fotoğrafları tasarlayabilirsiniz.

Yapay zeka ile arka plan kaldırma, ürün fotoğrafındaki nesneleri silme, ürün fotoğrafının çözünürlüğünü arttırma, ürün fotoğraflarınızı toplu şekilde düzenleme, ürünlerinizi yeniden renklendirme gibi özelliklere erişebilirsiniz.

Ürün fotoğrafları oluşturmak ve düzenlemek için gelişmiş bir yapay zeka: PixelCut.ai

Yapay Zeka ile Ürün Fotoğrafı Düzenleme

PixelCut.ai ile oluşturacağınız ürün fotoğrafları yukarıdaki görselde olduğu gibi pek çok çeşit içerebilir. Bir ürüne ait görsellerin farklı varyasyonlarının olması, ürünü alacak kişiye daha çok bilgi verebilir. Ürünün farklı renk ve zeminlerde nasıl görüneceğine dair bilgi alan müşteriler ürünü satın almaya teşvik olabilir.

Bir ürünün fotoğrafını farklı zeminlerde, fonlarda ve ortamlarda çekmek size zaman ve para kaybettirebilir. Eğer ürünün zeminini PhotoShop gibi uygulamalarda değiştirmek isterseniz bu işlem biraz zaman alabilir. Eğer ürün fotoğraflarını yapay zeka ile düzenlemeyi tercih ederseniz zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Yapay Zeka ile Ürün Fotoğrafı Düzenleme

Yukarıdaki örnek üründe görüldüğü üzere ürüne ait bir görsel ile farklı farklı pozlar elde edilmiş. Bir tane ürün fotoğrafını birden fazla fotoğrafa dönüştürebiliyor olmak gerçekten zaman ve paradan tasarruf etmenin en iyi yanlarından biri.

PixelCut uygulaması ve web sitesini ziyaret ederek ürün fotoğraflarınızı en iyi şekilde düzenlemeye başlayın!

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın