Videolarınıza tüm dillerde dublaj yapan yapay zeka: Rask

Videolarınıza dublaj yapmak ve farklı dillere çevirmek için zahmete girmenize gerek yok. Rask adındaki bir yapay zeka sayesinde videolarınızı istediğiniz dilde dublajlayabilir ve farklı ülkeler için yerelleştirebilirsiniz. Böylece farklı ülkelerde de ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Video yerelleştirme, dublajlama ve dil çevirisi

Rask adlı yapay zeka sizin için videolarınızı yerelleştiriyor. Farklı ülkelerin dillerine çeviriyor ve dublajlıyor. Özellikle reklam videolarının farklı dillere çevrilip farklı ülkelerde farkı reklam kampanyalarında gösterilmesi ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanıza fayda sağlar. Videolarınızın farklı ülkelerde gösterilmesi ve anlaşılması global ölçekli hizmetler için oldukça önemlidir.

Videolarınıza tüm dillerde dublaj yapan yapay zeka: Rask

YouTube videolarınızı farklı dillere çevirin!

Rask ile YouTube videolarınızı farklı dillerde seslendirebilir ve daha farklı ülkeler için gösterim yapabilirsiniz. Yapay zekayı kullanmak için app.rask.ai adresine gitmeniz ve kaydolmanız gerekiyor.

Videolarınızdaki sesler derinlemesine analiz ediliyor ve ses tonu birebir korunuyor. Videodaki sesin aynısı farklı dillerde konuşuyor ve böylece video için seçilen sesin yapısı da bozulmamış oluyor. Sizler de videolarınızı farklı dillere çevirmek ve yerelleştirmek istiyorsanız bu yapay zekayı kullanabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın