Wiky Watch Saatlerinde Teknik Servis Sorunları Artıyor!

Artan güvenlik ihtiyacıyla birlikte çocuklarınızı uzaktan güvenle takip edebilmek ve iletişim kurmak istiyorsanız, çocuklara yönelik akıllı saatler iyi bir seçenek. Çocukların güvenliklerine dair artan tehlikeler karşısında firmalar çocuklar için akıllı saatler tasarladılar. Wiky Watch saat, TCL ve Dijikid gibi birçok çocuk akıllı saat üreticisi bulunuyor. Gelişen teknoloji ile birlikte hem gün içerisinde çocuğunuzla iletişim kurabilir hem de nerede olduklarına dair bilgi edinebilirsiniz.

Çocuklarınız daha bağımsız hale geldikçe okulda ve gittikleri yerlerde onlarla iletişim kurmanın bir yolu olarak akıllı saat seçiminizde tercihinizi Wiky Watch’dan yana kullanmış olabilirsiniz. En çok tercih edilen markalardan biri olan Wiky Watch şirketinin pek çok farkı modeli bulunuyor. Ancak son zamanlarda Wiky Watch kullanan aileler tarafından yapılan şikayetlerde artış bulunuyor.

Wiky Watch Saatlerinde Teknik Servis Sorunları Artıyor!
Wiky Watch Saatlerinde Teknik Servis Sorunları Artıyor!

Wiky Watch Saatleri Tercih Sebepleri

Akıllı saatler, çocuklarınızla konuşmanıza ve mesajlaşmanıza, ayrıca konumlarını takip edebilmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra kimlerle iletişim kurduklarını da yönetebilirsiniz. Akıllı saatler ayrıca bir akıllı telefondan daha az dikkat dağıtıcıdır. 

Honor Watch GS 3 Göründü! İşte Akıllı Saatin Özellikleri

İlgili içerik

Çocuklara yönelik birçok akıllı saat, daha yetişkin modellere benzer avantajlar sunar: etkinlik izleme, hedef belirleme, takvimler gibi yaşam yöneticisi işlevlerinin yanı sıra GPS izleme, arama yapma gibi özellikleri bulunur. Kamera entegre edilmiş modeller de vardır.

Wiky Watch ise fiyat performans oranının yüksek olması nedeniyle en çok tercih edilenler arasında. Birçok modelinde kamera bulunuyor. Arama yapabilme, acil durumlarda aranacak kişileri belirleyebilme ve GPS takibi bulunuyor. Haritada çocuğunuzun gün içerisinde gittiği yerlere yönelik bir harita çıkartılabiliyor. Bunun yanı sıra adım sayma, alarm, ve güvenli bölge işaretleme gibi birçok farklı özelliği sebebiyle tercih ediliyor.

Wiky Watch Saatleri Tercih Sebepleri

Wiky Watch Güvenilir mi?

Bir çocuk akıllı saatinin, ebeveyn kontrolü ve güvenliği ile çocuğun artan bağımsızlık ihtiyacı arasındaki dengeyi kurması gerekmektedir. Wiky Watch saatlerinin ebeveynlerin kontrol ve güvenlik ihtiyacını cevap verebilecek nitelikte birçok özellik sunduğu belirtiliyor.

Vaat ettiği özelliklerin artmasına paralel olarak Wiky Watch özelliklerine ve servislerine yönelik şikayetler de artmış durumda. Dikkat çekici derecede memnuniyetsizlik ifadelerinin çoğalması ile birlikte şikayetlerin mahiyetine yönelik farklı problemler de ebeveynler tarafından dile getiriliyor.

Wiky Watch Saatleri Şikayetleri

4-12 yaşa uygun akıllı saat üretimi yapan Wiky Watch saatler konusunda çeşitli şikayetler bulunuyor. Saati aldığınız andan itibaren müşteri hizmetlerine ulaşamadıklarını söyleyen birçok şikayet mevcut. Bunun yanı sıra GPS takip özelliğinde sapmalar meydana geldiğini ve yer tespitinin doğru yapılamadığını söyleyen ebeveynler var.

Bozulması durumunda servis hizmetlerinden ücret talep edildiğini belirten şikayetler de bulunuyor. Garanti sorunlarıyla karşılaşıldığı, saatlerin servis sorunun bulunduğu ve Wiky Watch müşteri hizmetlerinin de bu sorunlar karşısında zayıf kaldığı da yapılan şikayetler arasında. Servis hizmetlerinden faydalanmak isteyen ebeveynlerin de sorunlarının giderilmediği, saatlerin farklı özelliklerinin bozulduğu veya SIM kartının kaybedildiği gibi farklı ve dikkat çeken ihmaller söz konusu.

Yorum yapın