WhatsApp Web Giriş Sitesi ve Telefon Bağlama ✔️ 2023

WhatsApp Web Giriş yapmak için telefonunuzda WhatsApp uygulaması yüklü olmalı. Telefonunuzdaki WhatsApp uygulaması yardımı ile karekod okutarak WhatsApp web sitesine giriş yapabilir ve bilgisayar sürümü üzerinden hızlı ve kolay şekilde görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Web Giriş Sitesi ve Telefon Bağlama
WhatsApp Web Giriş Sitesi ve Telefon Bağlama

WhatsApp Web Giriş Sitesi ve Telefon Bağlama

WhatsApp uygulamasını telefondan kullanmak bazı durumlarda can sıkıcı olabiliyor. Özellikle sürekli WhatsApp kullanmak zorunda kalan müşteri temsilcileri, pek çok müşterinin mesajlarını bilgisayar donanımı yardımı ile daha kısa sürede yanıtlamak için WhatsApp’ın web masaüstü sürümünü kullanmayı tercih ediyor.

Sadece müşteri hizmetleri değil, şahsi kullanımlar için de WhatsApp web masaüstü sürümü oldukça popüler. Bunun en büyük sebeplerinden biri mesajları telefon ile yazmak yerine bilgisayardan yazmak ve daha çok kişi ile aynı anda mesajlaşabiliyor olmak.

Tabii özel koşullarda bu durum değişebilir. WhatsApp web kullananın bir diğer sebebi ise büyük ölçekli mesajların geliyor olmasıdır. WhatsApp web sürümü sayesinde Cbot tarzı botlar WhatsApp’a entegre olabilir ve sizin yerinize mesaj yazabilir.

WhatsApp web sürümüne erişmek çok kolay
WhatsApp web sürümüne erişmek çok kolay

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda WhatsApp web giriş sitesine telefonla bağlanma konusuna oldukça ilgi duyan bir kullanıcı grubu var. Yazımızın tam olarak bu kısmında ise WhatsApp web giriş sitesi nasıl kullanılır, nasıl WhatsApp Web’e bağlanılır, telefon ile karekod nasıl okutulur bunlardan bahsedeceğiz.

  • WhatsApp web sitesine girin,
  • Telefonunuzda Ayarlar > Bağlı Cihazlar bölümüne gidin,
  • Cihaz Bağla butonuna tıklayarak karekod okuyucuyu açın. WhatsApp web sürümünde ekranda görülen karekodu okutun. Hepsi bu kadar! Artık WhatsApp’ın web sürümüne bilgisayarınız üzerinden erişebilirsiniz.

Aynı yöntem ile telefonunuzun internet tarayıcısında bir web WhatsApp oturumu başlatabilirsiniz. Bundan sonra neler yapacağınız tamamen size kalıyor. 🙂

Güvenliğinizi ihmal etmeyin!

WhatsApp gibi önemli uygulamaları kullanırken oldukça dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Kişisel verilerinizin son derece önemli olduğu şu günlerde sadece resmi WhatsApp web sürümünü ve uygulamalarını kullanmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

WhatsApp hakkındaki tüm içeriklerimizi WhatsApp kategorimizden takip edebilir, aklınıza takılan soruları yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Bu arada, eğer bilgisayarınızda WhatsApp web sürekli açık ise bu durum güvenlik zaafiyeti oluşturuyor demektir. Kullanmadığınız zaman WhatsApp gibi size özel veriler içeren uygulamalardan çıkış yapmanızı ve ulu orta yerde açık bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Diğer WhatsApp içeriklerimizden bazılarına buradan ulaşabilirsiniz: 

“WhatsApp Web Giriş Sitesi ve Telefon Bağlama ✔️ 2023” üzerine 3 yorum

    • ben de biliyorum. bu sitedeki her içeriği biliyorum. bildiğim için yazmasam yayınlamasam bilmeyenler nasıl öğrenecek? bilmediklerinin listesini gönder işe yarayacağını düşündüklerimi yayınlayayım 🙂

      Cevapla

Yorum yapın