Ürün linkinden video reklamları oluşturan yapay zeka: Oxolo

İyi bir video reklam ürün ve hizmetlerin satışını arttırabilir. İyi bir video reklamı yapmak ve video oluşturmak eğer teknik beceriniz yoksa sizi zorlayabilirdi. Geçmiş zamanda yapay zeka teknolojileri bu kadar gelişmediği için video reklamlar yapmak oldukça zor olabiliyordu.

Fakat bugün Oxolo gibi yapay zeka teknolojileri sayesinde ürün linkinden video oluşturabilirsiniz. Bu yapay Zekayı kullanmak son derece basit.

Ürün linkinden video reklamı yapın!

Herhangi bir ürünün linkini yapay zekaya girdiğinizde bu sayfa taranıyor. Tarama işlemi bittikten sonra ürünle ilgili tanıtım videosu oluşturuluyor. Oluşturulan bu video ise istediğiniz şekilde özelleştirilebiliyor. Ürün linkinden reklam videosu yapmak çok kolay.

Nasıl Çalışır?

Bu yapay zekayı kullanmak çok kolaydır. Oxolo resmi web sitesine gidin ve ücretsiz deneme sürümü başlatın. Daha sonra bir ürünün linkini sisteme girin. Hızlı video oluşturma araçlarını kullanarak videonuzda olmasını istediğiniz her şeyi ayarlayın. Tüm ayarları yaptıktan sonra son dokunuşları yaparak videonuzu oluşturun ve reklam kanallarınızda ve sosyal medya hesaplarınızda yayınlayın.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın