Başlangıç Haber Tom Clancy’s XDefiant Tamamen Ücretsiz Olarak Gelecek

Tom Clancy’s XDefiant Tamamen Ücretsiz Olarak Gelecek

0

Ubisoft tarafından geliştirilen ve bir süredir dedikoduları ile gündemde olan Tom Clancy’s XDefiant, tamamen ücretsiz olarak gelecek. YouTube üzerinden yayınlanan video ile resmi olarak duyurulan oyunun detayları haberimizin devamında…

tom clancy-xdefiant-min

Geçtiğimiz haftalarda Ubisoft ile ilgili bir iddia ortaya atılmıştı. Bu iddiaya göre Ubisoft, tamamen ücretsiz bir Tom Clancy’s oyunu geliştiriyordu ve bu yeni ücretsiz oyun, The Division, Ghost Recon, Splinter Cell gibi oyunların evrenini bir araya getirecekti. Yayınlanan resmi video ile birlikte bu oyun kesinleşti.

Rainbow Six: Extraction 2022 yılına ertelenirken Ubisoft, XDefiant tanıtım videosunda 3 dakikalık oyun içi görüntülere yer verirken, oyunun detayları hakkında da fikir sahibi olmamızı sağladı.

Paylaşılan bilgilere göre XDefiant, 6 kişilik 2 takımın birbirleri ile round bazlı mücadelesi olarak gözüküyor. Her ne kadar henüz herhangi bir oyun modu açıklanmamış olsa da Ubisoft, en azından Yok Etme ve Koruma gibi modların oyunda yer alacağını belirtti.

Paylaşılan video izlendiğinde, oyunun oldukça hızlı ve aksiyon dolu bir yapıya sahip olacağı gözüküyor. Tom Clancy’s serilerinden alıştığımız ‘taktik’ unsuru yine olacak ancak diğer oyunlarda alışıldığı kadar ön planda olmayacak.

Oyun hakkında daha önceden de ortaya atılan bilgilerin doğru olduğu da görüldü. Oyun içerisinde 4 farklı grup olacak. Bu gruplar; Echelon ( Tom Clancy’s Splinter Cell), Wolves (Tom Clancy’s Ghost Recon), Cleaner ve Outcasts (Tom Clancy’s The Division) olacak. Ancak belirtilenlere göre bu sınıfların sayısı, ilerleyen zamanlarda çok daha fazla olacak.

Tom Clancy’s XDefiant, tamamen ücretsiz bir şekilde Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series, PlayStation 5, PC platformları için yayınlanacak. Oyun ilk olarak ABD ve Kanada bölgelerinde 5 Ağustos tarihinde test edilecek.

Peki siz Ubisoft tarafından tamamen ücretsiz olarak geliştirilen bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!