Titan EyeX Akıllı Gözlük Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Açık kulak hoparlörlü, dokunmatik kontrollü Titan EyeX Akıllı Gözlük Hindistan’da tanıtıldı. Yeni Titan akıllı gözlük hangi ülkelerde piyasaya çıkacak, fiyatı ve özellikleri nedir?

Titan EyeX – Fiyatı ve Özellikleri

1.860 liralık (Hindistan fiyatına göre) fiyat etiketi ile tanıtılan Titan Eye X Smart Glass, gelişmiş bir akıllı gözlük modeli. Açık kulak hoparlörüne ve dokunmatik kontrollere sahip. Titan Eye+ bu hafta başlarında ilk akıllı gözlük setini tanıttı. Markanın ilk akıllı gözlüğü Titan EyeX; açık kulak hoparlörler, dokunmatik kontroller ve fitness takip sistemlerine sahip.

Titan’ın yeni akıllı gözlüğü, Android ve iOS cihazlarla uyumlu olduğu gibi Bluetooth 5 desteğine sahip. Dahili takip sistemi bulunan akıllı gözlükler toza ve suya dayanıklı olarak üretildi. Titan EyeX, tek bir şarjla 8 saate kadar pil ömrü sunuyor ve Qualcomm işlemcisinden güç alıyor. Ses tabanlı navigasyon sistemi ve sesli bildirim özelliklerini sunuyor.

Akıllı telefonlara yardımcı bir uygulama aracılığıyla bağlanan Titan Eye X akıllı gözlük, siyah çerçeve rengi ile satışa sunulacak. Gerçek kablosuz stereo (TWS) işlevi sunan açık kulak hoparlörleri ile entegre bir cihaz. Bu da ürünün dış mekanda kullanımını kolaylaştırıyor. Kullanıcı dış mekanda iken müziği rahatlıkla dinleyebilir.

İlgili İçerik: OPPO, Yeni AR Gözlüğü Air Glass’ı Tanıttı! İşte Detaylar

Clear Voice Capture (CVC) teknolojisi, ortam gürültüsüne göre ses seviyelerini otomatik olarak ayarlayan dinamik ses kontrolü ile net ses kalitesi elde etmesine yardımcı oluyor. Fitness destekli cihaz, dahili pedometreyi kullanarak kalori, adım ve mesafe sayacını sunuyor. Oynatma, atlama, duraklatma ve engelleme işlemleri için dokunmatik kontrolleri bulunuyor.

Ekranda bekleme süresi uzadığında kullanıcıyı uyaran Titan EyeX, kayıp durumunda gözlüğün yerini tespit etmek için dahili bir izleyiciye sahiptir. Son olarak bir şarjla 8 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Peki siz, bu markanın cihazlarını daha önce duymuş veya kullanmış mıydınız? Türkiye’ye gelirse bu gözlüğü almayı düşünür müsünüz?

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın