Snapchat My Ai Nasıl Yapılır

Snapchat My AI nasıl açılır? Snapchat My AI Nasıl Yapılır? Snapchat yapay zeka nasıl açılıyor, sohbet nasıl silinir? gibi soruları son birkaç gün sıklıkla duyduk. Bu konuda pek bilginin olmaması nedeni ile ise sizleri bu konuda bilgilendirmek için bir yazı hazırladık. Hazırsanız Snapchat My All Nasıl Yapılır? sorusuna yanıt vermeye başlayalım…

Not: Bazı kimseler My AI ifadesini MY AII olarak anladığı için bu soruları Snapchat My AII nasıl açılır? ya da Snapchat My All Nasıl Yapılır? şeklinde sormaktadır. Bu iki ifade de aynıdır. MY All yerine MY AI ifadesi daha doğrudur. Çünkü yapay zeka AI ile ifade edilir.

Pek çok kişinin halen severek kullandığı fotoğraf ve video paylaşma platformu ve sosyal medya ağı olarak bilinen Snapchat, yapay zeka teknolojilerine yatırım yapmaya devam ediyor. Son yatırımı olan My All ise bu konudaki en ses getiren özelliklerinden biri.

ChatGPT Benzeri En Kullanışlı ve İşlevsel 25 Yapay Zeka

İlgili İçerik

Snapchat üzerinde hem fotoğraf, hem video, hem de sohbet özellikleri bulunuyor. Bu özellikler gün geçtikçe gelişiyor ve farklı yan özellikler ile güçlendiriliyor. Yapay zeka ise tam olarak burada devreye giriyor. Snapchat’te fotoğraflar, videolar ve sohbetler yapay zeka yardımı ile daha efektif hale gelebiliyor.

Snapchat My Ai Nasıl Yapılır
Snapchat My Ai Nasıl Yapılır

Eğer sohbet odaklı bir yapay zeka arıyorsanız Snapchat’in AI teknolojisi tam size göre olabilir. Sohbet botu olarak da bilinen bu yapay zeka yardımı ile Snapchat sohbet deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Şimdi hep birlikte Snapchat My AI nasıl açılır? Snapchat My AI Nasıl Yapılır? Snapchat yapay zeka nasıl açılıyor, sohbet nasıl silinir? gibi soruları yanıtlamaya başlayalım…

Snapchat My AI nasıl yapılır – açılır?

Snapchat uygulamasında MY AI açmak çok kolaydır. Eğer normal bir Snapchat kullanıcı deneyimine sahipsen sohbet ekranına giriş yaparak bu yapay zekayı kullanabilirsiniz.

  • Sohbet bölümüne gitmek için kamera ekranını açın ve sağa kaydırın.

Bu özelliği görmüyorsanız Snapchat uygulamanızın güncel olduğundan emin olmalısınız.

Fakat unutmamanız gereken bir husus var. Snapchat My AI henüz tüm ülkelerde kullanıma sunulmadı. Bazı bölgelerde test edilen bu özellik siz bu yazıyı okuduğunuz sırada çoktan kullanıma girmiş olabilir. Fakat bu yazıyı yayınladığımız ve güncellediğimiz tarihlerde henüz tüm ülkelerde yayınlanmayan bu özelliğin sizde görünmeyebileceğini hatırlatmak isteriz.

SNAPCHAT MY AI NEDİR?

Snapchat MY AI, Snapchat’in geliştirmiş olduğu yapay zeka destekli bir sohbet botudur.

Aklınıza gelen pek çok soruya bu yapay zeka botu özenle cevap verebilir. Arkadaşınız sizden bir yemek tarifi istediğinde bu tarifi size verebilir. Kendisinden dizi, film önerileri, yemek tarifleri ve hediye önerileri gibi konularda fikir alabilirsiniz. Tüm bunları kendisine sorarak gerçekleştirebilirsiniz. Gerisi ise sizin hayal gücünüze kalmıştır.

Daha önce büyük ses getiren ChatGPT ile benzer bir sohbet botu olan Snapchat MY AI da ChatGPT altyapısını kullanır fakat pek çok özelleştirme içerir. Özellikle güvenlik ve özelleştirme odaklı farklılıkları vardır.

Şimdi ise Snapchat My AI Nasıl Yapılır sorusuna yanıt verdikten sonra gelecek soruya yanıt verelim.

SNAPCHAT MY AI Sohbeti nasıl silinir?

Eğlenmek için pek çok soru sorabileceğinizi biliyoruz. Snapchat MY AI ekibi de bunu düşünerek sohbet silme özelliğini bu uygulamaya eklemiştir. My AI’a gönderdiğin ve Sohbet’inde duran içerikleri 24 saat içinde yani bir gün içerisinde silebilirsin. My AI ile paylaşılan geçmiş içerikleri de aşağıdaki adımları takip ederek silebilirsiniz:

  1. Profil simgesine dokunun ve ayarlar simgesine dokunarak Ayarlar‘a gidin
  2. Aşağıya kaydırarak “Gizlilik Kontrolleri” bölümüne gidin
  3. Verileri Temizle” üzerine dokunun
  4. My AI Verilerini Temizle“ye dokun ve onayla

Veya

  1. Profil simgesine dokunun ve ayarlar simgesine dokunarak Ayarlara gidin
  2. Hesap Eylemleri” seçeneği için aşağı kaydırın
  3. My AI Verilerini Temizle“ye dokun ve onayla

Bu yazıda sizlere Snapchat MY AI nasıl yapılır, nasıl açılır, nedir, ne işe yarar gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın