Başlangıç Haber Samsung, Üç Yeni Akıllı Monitörünü Piyasaya Sürecek! İşte Detaylar

Samsung, Üç Yeni Akıllı Monitörünü Piyasaya Sürecek! İşte Detaylar

0

Samsung Odyssey Neo G8, Smart Monitor M8 ve UHD Monitor S8 olmak üzere üç yeni akıllı monitör, CES 2022 etkinliğinden önce tanıtıldı. İşte, yeni Samsung monitörlerin özellikleri!

Samsung Odyssey Neo G8, Smart Monitor M8 ve UHD Monitor S8 Geliyor!

Samsung, 2022’nin ilk yarısında küresel pazarlarda üç yeni monitörü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bahsi geçen bu üç cihaz CES 2022 lansmanına kalmadan tanıtıldı.

Samsung Odyssey Neo G8 monitör, diğer iki modelle birlikte bu hafta gerçekleşmesi planlanan CES 2022 öncesinde marka tarafından tanıtıldı.

Güney Koreli şirketin, 240Hz yenileme hızına sahip dünyanın ilk 4K ekranına sahip 32 inç Samsung Odyssey Neo G8 monitör de dahil olmak üzere CES’te üç monitör duyurması bekleniyor. Monitör, şirketin Quantum Mini LED arka aydınlatmasıyla maksimum 2.000 nit parlaklık sunuyor.

Samsung ayrıca web kamerası desteği ve Google Duo desteği içeren Smart Monitor M8‘i ve içerik oluşturuculara yönelik UHD Monitor S8‘i de tanıttı.

İlgili İçerik: LG UltraFine 4K OLED Pro Monitörlerin Özellikleri Nelerdir?

Samsung Odyssey Neo G8 teknik özellikleri

Monitörün, 1000R kavis ile birlikte 240Hz yenileme hızı sunan dünyanın ilk 4K monitörü olduğu iddia ediliyor. Quantum mini LED teknolojisiyle donatılan ve Quantum HDR 2000 üzerinden 2.000 nit tepe parlaklığı sunan monitör, 1.000.000:1 kontrast oranı ve otomatik parlaklık ayarı için CoreSync sunuyor. Monitör ayrıca, iki adet HDMI 2.1 bağlantı noktasının yanı sıra bir DisplayPort 1.4 ile donatıldı.

Samsung Smart Monitor M8 teknik özellikleri

32 inçlik monitör 4K çözünürlük desteğiyle birlikte gelirken, Google Duo gibi önceden yüklenmiş uygulamaları sunuyor. Web kamerası mevcut. Samsung Smart Monitor M8, kullanıcıların Disney+ Netflix, YouTube ve Samsung TV Plus gibi uygulamalar için bir akıllı televizyon olarak tasarlandı. 400 nit’e kadar parlaklık desteğiyle yüzde 99 sRGB renk gamı ​​desteği sunuyor. 11,4 mm kalınlığa sahip yeni monitör, mevcut Samsung Smart Monitor M7 modelinden daha ince.

Samsung UHD Monitör S8 teknik özellikleri

Samsung UHD Monitör S8, içerik oluşturucuları ve grafiklerle uzun süre çalışan tasarımcıları hedefleyen 4K çözünürlüklü bir monitör. Monitör 27 inç ve 32 inç boyut seçenekleriyle sunulacak ve VESA ve DisplayHDR 600 sertifikasının yanı sıra yüzde 98 DCI-P3 renk gamı ​​desteği sunacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!