Başlangıç Haber OnePlus 9 Serisindeki Hatalar Yeni Güncellemeyle Düzeltildi

OnePlus 9 Serisindeki Hatalar Yeni Güncellemeyle Düzeltildi

0

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modelleri Android 12 tabanlı OxygenOS 12 C.40 güncellemesini almaya başladı. Telefonlarda görülen kritik sorunlar son güncellemeden sonra düzeldi mi? İşte detaylar…

OnePlus 9 Serisi, yeni bir Android 12 güncellemesi aldı – İşte değişiklikler!

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modelleri yeni işletim sistemi güncellemesini almaya başladı. Telefon sahipleri, bazı kritik hataların giderildiği son güncellemeyi yakında indirebilir. Android 12 işletim sistemine dayanan, OxygenOS 12 C.40 güncellemesi ile telefonlarda hangi sorunlar çözüldü?

Çin merkezli OnePlus şirketinden gelen açıklamaya göre, bir önceki güncellemenin sunamadığı hata düzeltmeleri yeni güncellemeyle OnePlus 9 serisine getirilecek.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro akıllı telefonlar, Android 12 tabanlı yeni bir OxygenOS 12 güncellemesi alıyor. Bu şirketin, üçüncü Android 12 güncellemesi olarak cihazlarda daha önce çözülemeyen sorunları giderecek. OnePlus, en son güncellemenin yazılım deneyimini de iyileştirdiğini açıkladı. Kısa süre içinde art arda güncellemelerin gelmesi, ortada ciddi sorunların olduğunu gösteriyor.

OnePlus forumunda yapılan duyuruya göre, Hindistan ve Kuzey Amerika’daki OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro akıllı telefonlar güncellemeyi aldı. Dünya genelinde güncellemenin sunulması birkaç hafta alabilir. OxygenOS 12 güncellemesi, OnePlus 9 serisindeki sistem yükseltme hatası sorununu ve 5G ağına erişememe sorununu çözüyor.

İlgili İçerik: OnePlus Nord 2 Yeni Bir Güncelleme Aldı: İşte Gelen Özellikler

OnePlus 9 modellerinde parmak izi kilidini açma sorunları, sistem güç tüketimi optimizasyon sorunu ve oyun oynarken ana ekrana dönüldüğünde yaşanan görüntü sorunları vardı. Tüm bu sorunları gideren hata düzeltmesi ise son yayınlanan OxygenOS güncellemesiyle birlikte son buluyor.

OnePlus 9 ve 9 Pro ayrıca Aralık 2021 Android güvenlik yamasına da kavuşuyor. Aralık ayının başında piyasaya çıkan bu iki telefonda da görülen hatalar kullanıcıların tepkisini çekmişti.

Peki siz, OnePlus 9 veya OnePlus 9 Pro modellerinden birine sahip misiniz? Telefonunuzla ilgili ciddi sorunlar yaşıyor musunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!