Başlangıç Haber Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 Satışa Çıktı!

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 Satışa Çıktı!

1

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz haftalarda yeni katlanabilir akıllı telefonlarını tanıttı. Samsung Galaxy Z Fold3 ve Samsung Galaxy Z Flip3 katlanabilir telefonlar bugünden itibaren Türkiye’de satışa çıktı!

galaxy-z-fold-3-min

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 Türkiye’de!

Samsung, Galaxy Fold modeliyle katlanabilir telefon pazarına girse de, bu modelde aradığını bulamamıştı. Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 modellerini yurt dışında piyasaya süren Samsung, halen katlanabilir telefon pazarının lideri. Yurt dışında 1799 dolar fiyat etiketine sahip Samsung Galaxy Z Fold 3 5G ve 999 dolar fiyat etiketine sahip Samsung Galaxy Z Flip 3, Türkiye’deki mağazalarda yerini aldı.

İlgili İçerik: Galaxy Z Serisinin Kılıfları Sızdırıldı

Katlanabilir telefonların Türkiye fiyatları Samsung Türkiye resmi internet adresinde açıklandı. Buna göre Galaxy Z Flip 3, 11.999 TL ve Galaxy Z Fold 3, 21.999 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa sunuldu. Her ne kadar bu fiyatlar yüksek bulunuyor olsa da, mağazalarda takas fırsatından yararlanılabilecek. Galaxy Z Fold 3 modelini almak isteyenler 1000 TL’ye kadar, Galaxy Z Flip 3 modelini almak isteyenler ise ek 500 TL’ye kadar takas imkanından faydalanacak.

Samsung Galaxy Ailesi Türkiye’de! Hangi Ürünler Satışa Sunuldu?

Galaxy Z Fold için S Pen Fold akıllı kalem, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatler ile Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık da Türkiye’deki mağazalarda satışa çıktı. Kablosuz kulaklık KDV dahil 999 TL’den raflarda yerini aldı. Galaxy Watch 4, 2.199 TL’den ve Galaxy Watch 4 Classic, 2.799 TL’den satışa sunuldu.

Akıllı telefon ve giyilebilir teknoloji ürünlerinin lideri Samsung’un bu yılki hedefi 6.5 milyon adet satış yapmak. Katlanabilir akıllı telefon modelleri oldukça iddialı. Peki siz, Samsung imzalı Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 akıllı telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!