Başlangıç Haber Samsung S Pen Pro Fiyatı Belli Oldu! İşte Detaylar

Samsung S Pen Pro Fiyatı Belli Oldu! İşte Detaylar

0

Yakında piyasaya çıkması beklenen Samsung S Pen Pro’nun fiyat etiketi belli oldu. “S Pen Pro özellikleri neler, hangi telefonlarla uyumlu, ne zaman çıkıyor ve ne kadara satılacak?” sizin için araştırdık…

Samsung’un katlanabilir telefonu Samsung Galaxy Z Fold3 ile birlikte anılacak Samsung S Pen Pro, yakında piyasaya çıkıyor. 11 Ağustos’ta Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 akıllı telefon modelleri tanıtılacak. Güney Koreli şirket, 2021 yılının ilk katlanabilir telefon modellerini bu yaz tanıtacaktı. Bunlardan biri olan Samsung Galaxy Z Fold3’ün yanında S Pen telefon kalemi de yer alacak.

S Pen ayrı olarak tasarlandı. Telefonun gövdesine entegre edilmedi. Kendi özel kılıfında taşınacak. S Pen ile telefonu yönetmek oldukça pratik olacak. Bunun bir üst modeli olan S Pen Pro da duyuruldu. S Pen’den daha büyük olan S Pen Pro’nun daha kullanışlı olacağı tahmin ediliyor.

Bluetooth Low Energy desteği ile teknik açıdan çok daha güçlü bir kalem. Havada kontrol fonksiyonuna sahip ve telefonları uzaktan da kontrol edebiliyor. Samsung S Pen Pro’nun yurt dışı satış fiyatı 110 Euro civarında olacak. Tasarım işlerinde fark yaratacak olan S Pen Pro, Galaxy Note 20/10 serisi, Galaxy Tab ve Galaxy S21 Ultra ailesine de destek veriyor.

S Pen Pro ile Gelecek Olan Samsung Galaxy Z Fold3 Neler Sunuyor?

12MP ana kamera + 12MP ultra geniş açı + 12MP ve 2 telefoto kamerayı bir araya getiriyor. 16MP selfie kamerası ekran altında yer alırken, 10MP selfie kamerası dış ekranın üstünde konumlanıyor.

7,5 inç içte, 6,23 inç dışta olmak üzere iki OLED ekran taşıyor. 5G desteğiyle gelen telefon, gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor.

Özellikle dijital boyama ve dijital çizim işleri yapan kişilerin tercihi olabilecek bir ürün olan Samsung S Pen Pro, oldukça başarılı işler yapmaya yardımcı oluyor. Çizimin yanı sıra not alma ve yazıp çizme gibi işlemlerde de oldukça faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkan S Pen Pro, önümüzdeki günlerde pek çok kullanıcının ilk tercihi olacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!