Başlangıç Haber Samsung Galaxy F42 5G, Google Play Console’da Görüldü!

Samsung Galaxy F42 5G, Google Play Console’da Görüldü!

0

Google Play Console’da görüntülenen Samsung Galaxy F42 5G‘nin teknik özellikleri ortaya çıktı. Telefonun tüm özellikleri sızdırılırken, tanıtım tarihi de belli oldu. İşte tüm detaylar…

Samsung Galaxy F42 5G Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy F42 5G, Google Play Console’da görüldü. MediaTek Dimensity 700 işlemcisi ile gelecek olan Samsung Galaxy F42 5G, çok yakında Hindistan pazarına giriş yapacak. Google Play Console listesinde görülen telefonun tüm teknik detayları sızdırıldı. Daha önceki bir sızıntı telefonun Eylül ayında piyasaya sürüleceğini belirtiyordu. Samsung Galaxy F42, aynı özelliklerle yakın zamanda Geekbench’te de görüldü.

Google Play Console listesi, Samsung Galaxy F42 5G’nin birkaç ülkede Samsung Galaxy Wide 5 olarak piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Sızıntıyı yapan TTechnical, telefonun ekran görüntülerini paylaştı. Listede Samsung Galaxy Wide 5 takma adı da yer alıyor. Samsung Galaxy F42 5G’nin 1.080×2009 piksel çözünürlüğe ve 459ppi piksel yoğunluğuna sahip bir Full HD+ ekrana sahip olabileceğine dair ipuçları görülüyor.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy F42 5G Özellikleri Açıklandı

Android 11‘de çalışması beklenen telefonda 6 GB RAM kapasitesi, ARM Mali G57 GPU ve MediaTek Dimensity 700 işlemciye yer verilmesi bekleniyor. Yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı da olabilir. Google Play Console listesine eklenen görüntü, Samsung Galaxy F42 5G’nin su damlası tarzında bir çentikle geleceğini gösteriyor. Yani Infinity-V ekranla gelebilir. Telefonun alt kenarı oldukça kalın görünüyor. Sağ arkada ses ve güç düğmeleri konumlandırılmış.

Samsung Galaxy F42 5G‘nin bu ay içinde tanıtılması bekleniyor. Bu modelle birlikte Samsung, orta seviye 5G akıllı telefon yelpazesini genişletebilecek. Telefon, kısa süre önce 6GB RAM ve MediaTek Dimensity 700 işlemcisi ile Geekbench listesinde de görülmüştü. Ayrıca; Bluetooth SIG ve BIS sertifika sitelerinde de görülmüştü.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!