Başlangıç Haber Samsung Galaxy A73 Tasarımı ve Özellikleri Böyle Olabilir!

Samsung Galaxy A73 Tasarımı ve Özellikleri Böyle Olabilir!

0

Samsung Galaxy A73’ün CAD çizimleri ile oluşturulan render görüntüleri ortaya çıktı. Telefonun teknik özelliklerine ve tasarımına ışık tutan bu görüntüler, bize önemli ipuçları veriyor. İşte, Galaxy A73 hakkında son detaylar!

Galaxy A73 Tasarımı ve Özellikleri

Çizimlerden yola çıkılarak paylaşılan render görüntüleri, telefonun 108 Megapiksel kamera ile geleceğine işaret etti. Samsung Galaxy A73, selefi Galaxy A72’ye benzer bir tasarıma sahip olabilir. Telefonun iki renk seçeneğiyle satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Plastik bir gövde ile delikli ekran tasarımına sahip olabilir. Büyük ihtimalle 108 MP ana kamera ile çıkabilir.

Samsung’un 2022 yılında orta segmentte bir akıllı telefon serisini tanıtması bekleniyordu. Samsung Galaxy A73 bu serinin bir parçası olabilir. Henüz Samsung bu modelle ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak bilgisayarda çizilen tasarımı tam olarak böyle görünüyor.

Technizo Concept tarafından hazırlanan CAD çizimleri ve görsellerine göre, Samsung Galaxy A73 dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Sağında ses ve güç düğmeleri, altında USB Type-C ve SIM kart girişi yer alıyor. 3.5 mm’lik herhangi bir jak bu çizimlerde görünmüyor.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy A53 5G Tasarımı Sızdırıldı! İşte Özellikleri

Güney Koreli şirketin, önümüzdeki yıl piyasaya süreceği tüm A serisi akıllı telefonlara optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğini eklemesi bekleniyor. Bu nedenle, Galaxy A73’ün de kamerasında bu özellik görülebilir. Başka bir iddia ise şöyle. Samsung, maliyetleri düşük tutmak ve Çinli markalarla rekabet edebilmek için, A serisini Çinli bir üreticinin ekranıyla donatabilir. China Star Optoelectronics Technology ve Beijing Oriental Electronics en güçlü adaylar.

Samsung Galaxy A73’ün kutusundan Android 12 ile çıkacağı ve Qualcomm Snapdragon 750G işlemcisi ile geleceği bildiriliyor. Telefonun 5G bağlantısını desteklemesi kuvvetle muhtemel. Bunlar şimdilik CAD çizimlerinden elde edilen tasarım görüntülerinden yola çıkılan iddialar. Ancak büyük bir kısmının doğruluk payı var. Galaxy A73’le ilgili Samsung’un açıklamasını bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!