Başlangıç Haber Redmi Smart TV X ve Mi QLED, Güncellemeyle Yeni Özellikler Kazandı

Redmi Smart TV X ve Mi QLED, Güncellemeyle Yeni Özellikler Kazandı

0

Redmi Smart TV X ve Mi QLED 55-İnç televizyonlar, yeni bir güncelleme aldı. Alexa uygulamasına sahip olan akıllı TV’lerde ne gibi değişiklikler söz konusu? İşte, söz konusu TV’lerin sahiplerini ilgilendiren haberin detayları!

Redmi Smart TV X ve Mi QLED 55 inç Güncelleme Aldı

Bahsi geçen akıllı televizyon modelleri ‘Alexa ile çalışma’ uygulamasına sahip olurken, yeni bir güvenlik yaması da aldı. Redmi ve Mi marka akıllı TV’ler son güncelleme ile hangi özelliklere erişti?

Redmi Smart TV X serisi ve Mi QLED 55 inç TV modelleri, yeni bir güncelleme almaya başladı. Yeni güvenlik yaması ile birlikte ‘Alexa ile çalışma’ uygulaması alan cihazlar, kullanıcılarına daha fazla konfor sağlayacak. Redmi X Smart TV serisinde 50 inç, 55 inç ve 65 inç ekranlı modeller yer alıyor. Hindistan’da yayınlanan güncelleme bu modellere ulaşmaya başladı. Kullanıcılar, sistem güncellemelerini kontrol ederek bahsedilen cihazlarda yeni özelliklere erişebilecek.

İlgili İçerik: Oppo K9 Smart TV Serisi Geliyor: İşte Özellikleri

Redmi Smart TV X serisi bu yıl Mart ayında Hindistan’da, Mi QLED 55 inç TV ise geçen yıl Aralık ayında tanıtıldı. Redmi Smart TV X güncellemesi, R21.10.29.3261 sürümüyle geliyor. Mi QLED 55 inç modeli, yeni güncellemeyi R21.10.29.3261 sürümüyle alıyor. İki cihazın da güncellemeden sonra kazanacağı özellikler aynı. Alexa destekli cihazları bu televizyonlar aracılığıyla kontrol etmek mümkün olacak. HDR destekli 12-bit Dolby Vision nitelikli Redmi TV ve 55 inçlik HDR ve UHD destekli Mi QLED TV sahipleri, yeni özelliklere kavuştu.

Redmi Smart TV X 2022 Modeli Tanıtılacak

2021’de piyasaya çıkan akıllı televizyonun yeni bir versiyonu 2022’de tanıtılacak. Yeni cihazın 120Hz yenileme hızına ve 4K çözünürlüğe sahip gelişmiş bir ekran teknolojisini barındırması söz konusu. 4K HDR LED ekranlara sahip bu serinin 2022 versiyonunda da DTS Virtual X, HDR10+, Dolby Audio ve Dolby Vision özellikleri yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!